Tri jarné looky, ktorými oslníte na míle ďaleko

S jarnými dňami prichádza tiež obmena šatníka a tiež takzvaná čistka šatníka. Schovávame opäť svetre, ktoré počas jari nevyužijeme, naopak vyťahujeme sukne, ktoré sme zase nevyužívali počas zimy. Pri čistke šatníka môžeme naraziť na mnohé zaujímavé kúsky, o ktorých však nevieme, či sú stále v móde a či sa oplatí je mať v šatníku. Predsa len sa módne trendy menia dňom i nocou, musíte mať neustále prehľad. 

Keďže módnych trendov je teraz toľko, rozhodli sme sa z nich zostaviť unikátny tri jarné looky, ktoré, keď si oblečiete, z vás urobia hviezdu. Nechajte sa teda jednotlivými looky inšpirovať a okúzlite na míle ďaleko. 

V hlavnej úlohe koženková sukne 

Koženkové sukne sú dnes veľkým hitom, je teraz len otázka, ako tento model kombinovať. Predsa len sa koženkové sukne nekombinujú zrovna ľahko, zvyčajne sa kombinujú zle. Pokiaľ máte doma dlhší koženkovou sukňu, ktorá siaha až do pása a krásne obopína ženské krivky, odporúčame si k nej vziať vypasované košeľu jednej farby, k tomu čierne pančušky a členkové krátke čižmy. Nezabudnite jednoduchý kardigan, kabátik alebo pončo, ktoré vás budú chrániť pred chladom. A k tomu business kabelku, na hlavu pokojne klobúk. 

V hlavnej úlohe tenisky 

Jar je tiež ročné obdobie, kedy môžeme vytiahnuť nielen tenisky, ale aj holé členky. Odporúčame tenisky skombinovať so skvelými conversky, k nim pridáte obľúbenú mikinu s kapucňou a bomber bundu s batohom. Taký jednoduchý look, s ktorým nikdy nešliapnete vedľa. 

Keď milujete pletené šaty 

Ak ste si v zime zamilovali upnutejšie alebo voľnejšie pletené šaty, odporúčame vám u nich zostať aj počas jari. Keď si k nim pridáte pekné pančušky alebo silonky, ľahké kozačky nad kolená, k tomu kabátik alebo pončo, na hlavu dáte klobúk, do uší kruhové náušnice a cez rameno kabelku, očaríte kde koho.