Kde zohnať najlacnejšie žabky?

Keďže je leto v plnom prúde, iste sa tešíte na dovolenku, ktorá sa rýchlo blíži. Obstarávate si všetko aj dvakrát, aby ste náhodou niečo nezabudli doma. Najväčšia dilema je vždy s plavkami, ktorých je počas leta v obchodoch habadej. Lenže práve plavky nie sú to, čo sa zháňa na poslednú chvíľku. Vďaka tomu, že sa na ne zameriate ako prvý, je síce máte ľahko z krku, ale potom prichádza na rad žabky. Tie sú k vode alebo k moru úplnou nutnosťou, a tak je teda hľadajte s dostatočným predstihom, pretože tie najlacnejšie, napriek tomu najštýlovejšie verzia tejto obuvi rýchlo zmizne!
Ak sa pýtate, kde by ste mali hľadať najlacnejší verzia tejto obuvi, potom prinášame zopár tipov. Žabky sú presne tie topánky, ktoré sa vážne hľadajú za relativne nízke ceny, pretože sa veľmi dobre vie, že počas jednej dovolenky sa zničí alebo niekde stratí. Veď každým rokom sa stáva, že žabky zaplávať vďaka nepozornosti, ale je to vždy potom len vtipná historka, na ktorú sa bude neskôr spomínať.

• Pepco

O obchode Pepco iste počul dnes už takmer každý. Ide o obchod nielen s domácimi potrebami, ale aj s hračkami, ďalej s doplnky do domácnosti a dokonca aj s oblečením či obuvou. Táto sieť obchodov je preslávená tým, že ceny sú pomaly ešte nižšie ako v obľúbenej Ikei, preto sem každým dňom zavíta nespočet ľudí, ktorí chcú nakúpiť za veľmi príjemné ceny. Mimo spomínaných doplnkov tu oblečenia nájdeme vážne za bagateľ, rovnako ako topánky. A už spomínanej hľadané žabky tu nájdete zhruba za tridsať korún či za päťdesiat. Nie sú to ale také tie nevkusné kúsky, nájdete tu vážne aj štýlové žabky, ktoré vám nebude ľúto na dovolenke zničiť.

• Ebay, Wish

Ak však máte čas do dovolenky, objednajte si žabky cez internet, a to konkrétne za pomocou internetových obchodov, ako sú Ebay alebo Wish. Síce dodanie trvá mesiac a jedná sa o výrobky z Číny
(Ale čo z Číny už nepochádza, že áno), ale ich ceny sú absolútne bezkonkurenčný. Vždy si však pred samotným objednaním žabiek zmerajte dĺžku stielky – veľkosti nezodpovedajú tým veľkostiam, ktoré máme u nás.