Túžite po zmene? Skúste inú farbu vlasov

Jar je to pravé obdobie na zmenu. Človek potrebuje opäť niečo impulzívneho, potrebuje zmeniť svoj život, hoci len tak, že zmení svoju Visazí. Ak netúžite po zmene pracovného miesta, navrhujeme si zmeniť farbu vlasov. Veď nejde o nič závratné, je to istá zmena, ktorú, keď neoceníte, môžete zase rýchlo vrátiť späť. Vlasy si ženy farbí denne, preto buďte jednou z nich a nechajte svoje vlasy vyniknúť. 

Tento rok sa nesie v znamení farieb. Pokiaľ túžite po nejakej zmene, možno potrebujete zmeniť práve svoju farbu vlasov, ktorá bude iný, ktorá bude výnimočná a prenikavá. V súčasnej dobe si na svoju hlavu môžete naniesť akúkoľvek farbu, otázkou je, aká farba vám sadne. 

Aby ste mali výber jednoduchšie, rozhodli sme sa vám vybrať tie najzaujímavejšie odtiene, ktoré si stopercentne zamilujete. Otázkou je, aký odtieň si nakoniec vyberiete vy? 

Je libo odtieň fialovej? 

Ak chcete vyzerať výnimočne, odporúčame siahnuť po odtieňoch fialovej farby. Fialová farba je síce trochu extravagantná, ale to neznamená, že by ste museli mať celú hlavu fialovú. Populárny je kombinácia s šedivú alebo bielou farbou, kedy sa z týchto farieb urobí roztomilé Ombré. Táto farba sa hodí predovšetkým pre blondínky, na ktorých svetlá farba vyzerá krásne. Ak ste však tmavovláska, ktorá túži po experimente, aj vy si prídete na svoje. Fialový odtieň môže dodať vašim vlasom lesk a šťavu. 

Ombré opäť v kurze 

Ombré bol predtým obrovský hit, ktorý si mnohé ženy zamilovali. Lenže neskôr zase na chvíľku utíchol a teraz sa opäť dostáva do módy. Ak túžite po zmene, ale nechcete žiadnu na prvý pohľad žiariace farbu, skúste medové Ombré, ktoré si zamilujú ako tmavovlásky s tmavou pleťou, tak majiteľky vápna. Navyše medové Ombré je pre toto ročné obdobie ideálne. Keďže svieti slniečko, farbu z našich vlasov vymýva. Na medovom Ombré to však nepôjde vôbec vidieť. 

Zaujmite s červenou 

Ak ste milovníčkou experimentov, skúste to s červenou farbou. Nemusí to byť pestrá červená, voľte karmínovo červenú, ktorá je veľmi zaujímavým odtieňom. Je krapet do fialova, ale to vôbec nevadí!