Topánky Zaxy a ich ľahký krok

Ak hltáte novinky zo sveta módy, určite poznáte aj topánky Zaxy, s ktorými je naozaj nebeská chôdza ako na obláčiku. S každým novým ročným obdobím prichádza značka Zaxy s novými modelmi a vždy úplne dokonalými. Okolo tejto svetoznámej prvotriednej značky topánok bola spustená obrovská lavína obľúbenosti. Ak túto značku ešte nepoznáte, je na čase vám tieto topánky predstaviť. Čo majú spoločné so existujúce značkou Mel? Kde sa vlastne táto božská značka Zaxy vzala a čo prináša nové do nášho botníku? 

Značka Zaxy pochádza opäť z Brazílie, rovnako ako vysoko obľúbená značka voňavých topánok Melissa a Mel by Melissa. S príchodom topánok značky Zaxy sa nič nemení, Melissa a Mel ide ďalej. Značka Mel ale prichádza s ľahkou zmenou. Bude sa sústrediť iba na detskú obuv a stane sa teraz oddelenou detskou sekciou značky Melissa. Ak nechcete prísť o nižšie priaznivé ceny dámskej kolekcie týchto originálnych ekologických plastových topánok, je tu práve pre vás ona nová značka Zaxy. Prináša krásnu kolekciu každú sezónu a zamilujete sa do nich na prvý pohľad. Topánky sú ľahučké a mäkkučké, vyrobené z neuveriteľne pohodlného a prispôsobivého materiálu. Topánky tak krásne priľnú k vašej nohe, ako k vám jednoducho patrili odjakživa. Už žiadna obava z pľuzgierov na vašich nohách. Sú tu balerínky Zaxy s komfortnou mäkčenou stielkou. Chôdza naozaj ako po obláčiku. 

Všetky jarnej a letnej kolekcie značky Zaxy vždy prináša zbrusu novú širokú škálu balerínok vo všetkých farebných kombináciách, prudko elegantný žabky aj nežné sandálky. Obľúbite si ich úplne rovnako ako všetci, čo je prvýkrát obuli. Balerínky sú typické svojím zdobením v podobe romantickej kvety alebo mašle. Hýri farbami a sú tu len pre vás. Žabky majú štýlový a elegantný štýl. Vyzerajú skôr ako papuče, ale ich farby vás doslova nadchnú. Plastové sandálky sú vždy veľmi zaujímavo riešené. Majú pásky a veľmi efektívne zapínanie. Aj dievčenské kolekcia prináša nádherné modely. Ocenia ich všetky mladé slečny i malé parádnice. Brazílska značka Zaxy sa triafa do našich sŕdc. Už máte svojich favoritov doma v botníku? Ak ešte nie, určite neodoláte a niektoré z nich budú vaše.