Motivačné nápisy na tričkách? A prečo nie?

Každý človek raz za čas potrebuje riadne motivovať. Väčšinou sa motivácia potrebuje v podnikaní, kedy už bohužiaľ nevieme, ako ďalej, pretože sa nám do cesty priplietla nejaká skúška, o ktorej si myslíme, že je absolútne neprekročiteľná. Motivácia je však nutná aj v bežnom živote, pretože niekedy z dôvodu nedostatku činnosti sa nám bohužiaľ dostáva fakt, že len márnime naším časom. Chce to ale len trochu nakopnutie do vecí, ktoré nám môžu zmeniť život, a je to.

Takéto motivácie sa nám väčšinou dostáva pomocou rôznych motivačných citátov, ktoré nájdeme na sociálnych sieťach. Obľúbené sú však v poslednej dobe predovšetkým na oblečenie, čo už určite zaregistrovala rad nákupných maniaček, ktorá už takéto motivačné oblečenie má. Skvelou ukážkou je aktuálna kolekcia napríklad v obchodoch značky Terranova, kde sa stretnete napríklad s tričkami, ktoré nesú názov: „Ak to nevyskúšaš, nepoznáš“. Svoje motivačné vety majú však aj na basic tričkách v obchodoch značky Reserved a inde.

Motivácia sú iba na tričkách?

Samozrejme vety, ktoré nám môžu zlepšiť každý deň, nenájdeme len na tričkách, ale aj na šatách. Jedná sa však o basic štýl, preto ho nekombinujte s eleganciou. Samozrejme, že sa ležérnosť a elegancia v poslednej dobe kombinuje, ale taká tričká sa hodí predovšetkým k roztrhaným džínsom a obľúbeným teniskám. Šaty sú potom unikátne s obľúbenými teniskami, nie s balerínkami či s inou obuvou.

Oblečenie s takými motiváciami nájdete však aj v inej sfére značiek, než len vo vyššie zmieňovaných. Basic kúsky sa pohybujú okolo niekoľkých stoviek korún, čo je samozrejme prijateľná cena pre každého bežného smrteľníka. Väčšinou sa jedná o dvesto či tristo korún, ale to sa rozhodne oplatí investovať, pretože takýto kúsok stopercentne uplatníte! Vhodný je najmä pri bežnom nakupovaní, pri vychádzkach s priateľmi alebo dokonca aj na diskotéku či na piknik.