Značky plaviek podľa Francúzok

Plavky sú každým rokom veľmi riešené tému. Veď každým rokom sa mení, každým rokom sa do módy dostanú inej plavky, za ktoré ženy utráca nezmyselne vysoké sumy. Každá žena každým rokom dúfa, že konečne investuje do plaviek, ktoré budú moderné i budúci rok, aby aspoň niečo ušetrila a ušetrené peniaze investovala do niečoho iného, možno do niečoho potřebnějšího. Bohužiaľ ani tento rok to nevyšlo, aj tento rok musíme investovať do plaviek, ktoré tento rok ovládli módny svet. Aby ste však nesiahli po nekvalitné značke, ktorá neprináša plavky v tom najlepšom prevedením, pozrime sa na to, aké plavky preferujú Francúzky. Práve o týchto ženách sa predsa hovorí, že sú to najlepšie oblečené ženy sveta. 

Francúzky tento rok preferujú najmä minimalizmus, ktorý je obohatený o retro prvky. Retro móda ovládla svet, čo vie iste každý, kto sa o módu zaujíma. Francúzky však dávajú prednosť aj plastové či inak povedané priehľadné móde, ktorá je taky dnes v kurze. Plasty sa na plavkách vyskytujú v podobe plastových krúžkov, ktorých si nejde nevšimnúť. 

Prezraďme si však konkrétne značky, ktoré Francúzky preferujú a uprednostňujú. 

Značka Matteau 

K populárnym značkám sa radí aj značka Mateau. Práve táto značka ponúka kolekciu výnimočných minimalistických plaviek, ktoré majú nádych retro štýlu. Austrálska značka vyniká svojimi zaujímavými, rozličnými strihmi vrchných i spodných dielov, také strihy sa len tak niekde nenájdu. Medzi najobľúbenejšie plavky z kolekcie značky patria najmä červené plavky alebo obľúbené retro plavky s vintage vzorom. 

Značka Eres 

Mnohé Francúzky zostávajú verné svojej rodnej Francúzsku, konkrétne Paríži, a zaobstarávajú si plavky z kolekcií luxusnej parížskej značky Eres. Ide o značku, ktorá sa tento rok zameriava najmä na spomínané plastové krúžky, ktoré podporujú aktuálny priehľadnou módu. Kolekcie sú tiež plné výrazného šnurovanie.