Ako nosiť hlboké dekolty

Dekolty úplne spoľahlivo stále vládnu celým svetom módy i mnohých slávnych žien. Ako ich ale nosiť, aby ste sa ešte stále cítili žensky a príťažlivo, ale nepôsobili príliš vulgárne? Pre výstrihy sa napríklad narodila Kim Kardashian a jej sestry. Bujné výstrihy sú súčasťou módneho sveta aj vďaka nim. Celebrity sa odhaľujú rady a na tejto stratégii mnohokrát stojí ich sláva. Ak vás celebrity inšpirujú, nepúšťajte sa ale radšej do žiadnych extrémov. Stavte na top alebo šaty s výstrihom treba v telovej farbe. Takýto jemný odtieň dodá každému odvážnemu modelu na jemnosti a nežnosti.

Skúste napríklad zamat

Neodhaľujte viac, než musíte. Určite postačí náznak, nie odhalenie polovice poprsie. Extravagantný top s výstrihom môžete nosiť aj ako doplnenie úzkych nohavíc alebo puzdrových sukní. Ďalším variantom je napríklad veľmi kontrastný zladenie väčšieho výstrihu a vysokého pasu. Takýto štýl si napríklad obľúbila sestra Kim, KourtneyKardashian. Aj keď je to trojnásobná matka, vyzerá v jej obľúbených zamatových košeliach s hlbokým dekoltom a nohavicami s vysokým pásom vždy veľmi sexy. A mimochodom zamat je hitom nielen na košeliach a body, ale napríklad aj na dámskom bielizni.

Odhaľte tento rok tiež ramená

V tomto roku opäť letí odhalené ramená na topoch a šatách. Momentálne sa hojne nosí takzvaný BB alebo Bardot strih topov a šiat. Okrem dekoltu potom zvodne ukazujete aj ramená. Brigitte Bardot takýto strih uviedla na módnu scénu v 60. rokoch. A teraz sa oslavuje jeho módny comeback. Takéto strihy môžete vidieť na poli všetkých možných večerných a spoločenských šiat. Sú doplnené práve o spadnuté ramená a o niečo hlbší výstrih, než aký kedysi nosila sama BrigitteBardot.Další častou predstaviteľkou veľkých výstrihov je Nicole Kidman, ktorá rada predvádza nielen svoj dekolt, ale aj svoje štíhle nohy. Chcela dáva prednosť čiernej či tmavej farbe aj zaujímavému strihu šiat. Jej prednosťou je vždy rafinovaná sofistikovanosť.