Ako sa obliecť na slávnostné chvíle a nepohorieť?

Zimné obdobie býva pomerne slávnostným obdobím roka. Dôvodom toho sú najrôznejšie vianočné večierky, tiež samozrejme najrôznejšie silvestrovské párty alebo plesy, ktoré sa konajú prakticky každý víkend, ak nie aj dni v týždni. V prípade, že sa na nejakú slávnostnú udalosť chystáte teraz alebo v inej časti roka, prezradíme vám, čo si na seba vziať, aby ste nepohoreli. To, čo máte na sebe, je totiž pri takýchto udalostiach skutočne kľúčové a dôležité.

V súčasnej dobe sa vie, že šaty robia človeka. Ľudia to preto musia mať na pamäti, nech sa deje, čo sa deje. Nevhodné oblečenie znamená neprijatie do spoločnosti alebo tiež hromadu ohovárania. A tak si s oblečením dajte tú prácu, aby celkový outfit vyzeral skutočne skvele a podľa posledných trendov. Aby ste teda nepohoreli, poradíme vám, čo si na seba rozhodne vziať.

Dôležitý je komfort

Pri výbere vhodného outfitu je dôležitý komfort ako taký. Elegantný outfit je síce pekný, ale pokiaľ nie je komfortný, nevydržíte v ňom dlho, navyše sa nebudete cítiť dostatočne sebavedome. Ak sa necítite dobre v elegantných, upnutých kúskoch, ako sú džeržejové šaty, siahnite po plisovanej krásnej a elegantnej sukni alebo po šatách do „áčka“.

Šik budú aj dámy, ktoré stavia na moderné široké nohavice, ktoré majú navyše vysoký pás. Ten sa hravo doladí napríklad s košeľami alebo vkusnými blúzkami, ktoré budú mať volány alebo sieťované prvky.

Podčiarknite svoju ženskosť

Pokiaľ chcete zaujať na prvý pohľad, rozhodne by ste mali staviť na svoju ženskosť, ktorú v ideálnom prípade vyzdvihnite. A pokiaľ existuje kúsok, ktorý rozhodne podčiarkuje ženskosť ženy, sú to rozhodne šaty, ktoré je dobré vyberať si podľa typu postavy. Máte teda postavu v tvare jablka alebo máte skôr chlapčenskú postavu?

V súčasnej dobe je trh plný krásnych šiat, k najobľúbenejším sa radí šaty voľného strihu alebo modely s rozširujúcou sukňou.