Základné kúsky v šatníku nesmú chýbať. Uľahčí vám kombinovanie

Naučte sa so svojím šatníkom pracovať inteligentne. Ak ho vybavíte základnými kúskami, budete mať vždy čo na seba. Už nikdy sa vám nestane, že budete nešťastne hľadieť do skrine plnej oblečenia a nebudete vedieť, čo na seba. Tieto kúsky oblečenia vás nikdy nesklamú a budete ich môcť kombinovať na mnoho spôsobov.

Čierne nohavice

V každom prípade si zaobstarajte univerzálne čierne nohavice, ktoré sú elegantné bez námahy. Vďaka nim budete môcť ísť pokojne na skúšku do školy, na stretnutie v práci, na rande, ale napríklad aj na pohreb, keď sa nechcete starať o to, ako budete vyzerať, ale ide vám len o smútočný odtieň.

Výhodou týchto nohavíc je, že ich môžete kombinovať takmer s čímkoľvek. V lete je to krátko strihaný top, pri formálnych príležitostiach napríklad blúzka, kde si môžete dovoliť aj výraznejšie farby alebo vzory.

Biela blúzka

Protipólom čiernych nohavíc je tiež biela blúzka v základnom strihu. Môžete ho použiť pri špeciálnych príležitostiach, ale rovnako dobre poslúži aj počas bežného dňa, keď si len mierne a nedbalo vyhrniete rukávy a pridáte odvážny šperk. V bielej farbe budete vyzerať sviežo a elegantne.

Bunda

Pri výbere bundy buďte opatrní. Ak si vyberiete strih medzi športovým a elegantným, máte vyhraté. Takéto sako si môžete obliecť k teniskám, ale inokedy ho môžete nosiť aj k lodičkám. Je len na vás, pre ktoré topánky sa ráno rozhodnete. Hlavnou črtou takéhoto módneho kúsku je jednoduchosť, takže sako možno kombinovať s rôznymi outfitmi.

Minimalistická kabelka

V prípade kabeliek sa zdá, že neexistujú žiadne pravidlá. Vždy by ste však mali mať doma aspoň jednu verziu v neutrálnom odtieni a primeranej veľkosti, ktorá sa dá použiť na akúkoľvek príležitosť. Koniec koncov, nie každý deň máte možnosť vytvárať luxusné výtvory, takže niekedy oceníte jednoduchosť. Okrem toho si k odvážnym šatám vždy vyberte podobný typ kabelky, ktorý svojím dizajnom neprekryje váš outfit.