Mikiny ako aktuálny trend číslo jedna

Móda nám neustále prináša hromadu nových kúskov. Ak chodíte pravidelne do obchodov s oblečením, iste si noviniek vo svete módy všímate. Tiež si iste všímate aj tých kúskov, ktoré pretrvávajú, ako sú napríklad roztrhané džínsy alebo dlho kardigany až k členkom. Čo sa týka noviniek, už zo začiatku jesene sme si mohli všimnúť veľkého množstva mikín, ktoré v obchodoch s oblečením teraz nájdeme v rôznych podobách. Poďme si povedať, v akej podobe sa tento módny kúsok oplatí mať vo svojej skrini.

Mikiny sa radí k tým najpohodlnejším kúskom oblečenia vôbec. Ležérnosť je teraz v móde ďaleko populárnejší ako elegancia – dokonca aj obľúbené kabáty rovného strihu sa nekombinujú s ničím iným, než s teniskami a obľúbenými mikinami hlavne s kapucňou.

Ak ešte len premýšľate, aký kúsok si do svojho šatníka novo zaobstaráte, prinášame vám pár tipov na strihy mikín, pre ktoré sa oplatí hrešiť.

• mikiny s kapucňou

Ak doma ešte nemáte mikinu s kapucňou, tak to je veľká chyba. Mikiny s kapucňou sa teraz najčastejšie kombinujú s už spomínaným kabátom rovného strihu. Či už budete mať mikinu s potlačou alebo bez, je to skvelý ležérne kúsok, v ktorom vám počas aktuálnych chladných dní určite nebude zima.

• 3D mikiny

Poznáte už 3D mikiny? Ak trávite veľa času na sociálnych sieťach, potom ste si iste všimli, že 3D mikiny dnes má nejedna blogerka. Najčastejšie sa stretávame s mikinou bez kapucne, ktorá má na sebe obrázok zmrzliny, kedy kopčeky zmrzliny sú z bambulek, teda z celej mikiny robia 3D mikinu.

• mikina s rozšírenými rukávmi

A ak často nakupujete napríklad v H & M, potom ste si taky mohli všimnúť veľkého množstva mikín, ktoré majú rozšírené rukávy. Väčšinou sú to pohodlné, nie upnuté mikiny, ktoré sú obopnuté len okolo zápästia a rukávy sú ako balóny – sú vzdušné, voľné, stopercentne pohodlné.