Začnite nosiť to, čo sa vám naozaj páči

Buďte naozaj štýlový a dovoľte si cítiť sa dobre v tom, čo nosíte. Nezáleží na tom, aké sú trendy. Mať vkus, vedieť, čo k čomu ladia, zladiť všetko k svojej postave a vedieť prednosti pomocou oblečenia vyzdvihnúť. Byť sebavedomie a nestavať sa k móde s odporom či pohrdáním.Sebedůvěra, sebavedomie a skvelý štýl idú spoločne ruka v ruke. Bez nej nemožno slobodne experimentovať a hľadať svoju cestu. Zabudnite na posledné módne trendy, zdanlivú krásu propagovanú retušovanými celebritami v časopisoch a na sociálnych sieťach, ktoré nemajú s realitou nič společného.Můžete milovať módu, zaujímať sa o trendy, ale súčasne sa aj vymaniť z tlaku spoločnosti, ktorá vyžaduje falošnú dokonalosť.

Sviatočné oblečenie sa stáva bežným

Ak nejde o šaty s krinolínou, neodkladajte svoju hodvábnu košeľu a pekné šaty na lepšie časy. Tie vám nastali práve teraz. Nemá zmysel v živote na nič čakať, až sa niečo splní. Nikdy neviete, čo príde. Dôležité je to, čo sa deje v prebiehajúcom okamihu a práve teraz. Nikto vám nebudú diktovať, čo máte nosiť. Mať vkus nemá s krásou nič spoločné. Vyberajte si v obchodoch také oblečenie, čo sa vám naozaj páči a dobre sa v ňom cítite, posilní sa tým aj vaše sebedůvěra.Nikdy nekopírujte ostatní a vytvorte si svoje vlastné trendy.

Inšpirácia a vlastný názor

Inšpirujte sa všetkým, čo sa vám okolo páči, ale radšej nikdy nechoďte oblečené ako akýsi zlý klon svoje obľúbené herečky alebo susedky od vedľa. Nikdy nebudete pôsobiť ako ony, nikdy to nebude autentické a to je naozaj škoda. Každý sme predsa neskutočný originál a vo chvíli, keď napodobňujete či kopírujete niečí štýl, vždy sa s ním tiež stále porovnávate. A toto je naozaj cesta do pekel.Pošlete ďalej všetko oblečenie, v ktorom sa necítite dobre, ktoré nenosíte, čo nemáte radi. Nepáči sa vám vaše nohy v istej sukni alebo zadok v nohaviciach? Vyhoďte je alebo rozdajte.