Čo si obliecť v lete? Skúste tento outfit!

Leto sa pomaly, ale iste blíži. Zimné výpredaje už sú dávno v páse, za chvíľku tu budú tie jarné a obchody potom opäť ovládnu letné hity. Móda tento rok iste prinesie nejaké horúce novinky, väčšinou sa však moc od vlaňajška líšiť nebudú. Preto nevyhadzujte svoje staré kúsky, treba by ste si ich boli nútení zase kúpiť znova. Džínsové šortky budú opäť „in“, rovnako ako voľnejšie top na úzke ramienka. Ženy s krásnymi a pevnými nohami teda znova zaujmú zrak mnohých mužov. 

Keď mu ste ten typ, ktorý často nevie, čo si v takých perných horúčavách obliecť, skúste tento outfit. Je navrhnutý tak, aby ste sa cítili pohodlne, štýlovo, ale aj sebavedome. 

  1. Začíname s topom 

V teplých dňoch iste voľte, už spomínaný, top s úzkymi ramienkami. Je voľný, vzdušný a často aj z príjemného materiálu. Nájdete ho v rôznych pestrých farbách, preto skúste zvoliť napríklad žltú. Skvele rozjasní nielen váš deň. 

  1. Šortkyakobod číslo dva 

Šortky – najlepšie džínsové. Keď mu chcete docieliť to, aby ste sa cítila pohodlne, šortky vám tento fakt naozaj zaručí. Pokojne zvoľte ten typ, kedy sú roztrhané a trčia aj vrecku von. K žltému jednoduchému topu totiž vážne pôjdu. 

  1. Sandálky našnurovanie

Veľkým hitom sa stalo aj šnurovanie, a to nielen u tričiek. Šnurovanie sa stalo obľúbeným najmä u topánok. Aj k tomuto outfitu voľte tento typ – najlepšie zaväzovacie sandálky, ale aj s balerínkami neurobíte krok vedľa. Pokiaľ bude zaväzovanie dlhší (napríklad do polčasu stehien) jedine dobre. 

  1. Doplnky!

Na doplnky by sa nemalo zabúdať. Keďže onen top iste zoženiete s výstrihom do V, voľte k nemu jednoduchej retiazky (trojitý retiazka zakúpite na predajniach H & M za dvesto). Keďže sa jedná o naozaj drobnosť na krku, pridajte nejaké ľahké a nie moc výrazné hodinky. Celý vzhľad potom zjednotíte kabelkou. Buď si nájdite nejakú malú – napríklad do farieb topánok – do rúk, alebo jednofarebná cez rameno. Tak či onak, budete toho dňa naozaj kráľovnou.