Dobre sa zahrejte aj s chlpatú vestou

Tohtoročnú zimu tvorila najväčšiu dilemu otázka, ako sa máme správne obliecť. Ak sme nemali obuv s naozajstným kožúškom a navyše ešte teplú ponožku, zaručene sme mrzli. Rukavice by sme tento rok potrebovali naozaj iba hrubé lyžiarske, pretože iné holt dobre nezahral. Čiapku nosilo veľa ľudí iba toho typu, ktorý má aj klapky na uši a kožúšok vnútri. Rovnako vlasy, ktoré vyčnievali spod čiapky, pekne umrzaly. Džínsy sa nezdali byť tak teplé, ak pod nimi neboli dobré pančucháče. Minimálne jedna vrstva oblečenia spočívala v kvalitnom funkčnom tričku.

Ak však nepatríte medzi také abnormálne Zmrzlík, ktorí by vážne potrebovali vyššie uvedený outfit, stačila vám jedna naozaj teplá vrstva, ktorá zahriala prevažne obličky. Mnoho ľudí neznesie zakasanou nátelník, preto volili radšej variantu teplého svetra alebo obľúbené chlpaté vesty.

O chlpatých vestách sa toho v móde rozpráva kopa. Existujú jej zástancovia aj jej kritici. Avšak väčšina sa rovnako v konečnom dôsledku zhodne na tom, že sa jedná naozaj o super kúsok, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy.

Ako ju zladiť?

V obchodoch nájdete celý rad tohto trendy kúsku, a to v rôznych farbách. Nemusíme sa teda uspokojiť iba s jednou verziou. Zvoľte si napríklad vestu s opaskom okolo pása, vďaka ktorému dosiahnete vytvarovanie vašej postavy. To neurobí skoro žiadny kúsok oblečenia, preto by ste mohli zariskovať a skúsiť túto horúcu novinku.

Skvele ju zladíte k šatám, džínsom aj k sukni. Stratí sa pod každou variantou zimné bundy alebo kabátu. Pôsobí elegantne a luxusne, preto sa hodí na akúkoľvek udalosť (napríklad do kina, na oslavu výročia, na zvláštnu obed s rodinou či len tak na kávu s kamarátkami). Ak ešte nevlastníte tento kúsok, rýchlo zamierte do najbližšieho obchodného domu a odmeňte sa za to, že je potrebné piatok a vy sa celý deň usmievate!