Uzdravte svoje telo a napravte svoju karmu pomocou meditácie

V zdravom tele – zdravý duch. To je príslovie, ktoré pozná v dnešnej dobe úplne každý. Väčšina ľudí ho však chápe až v tej fáze života, kedy sa žiaľ stretáva s tým, že má problémy so zdravím. Mnoho ľudí totiž nevie jesť zdravo, ale až vtedy, keď sa potýka s nejakou chorobou, sa rozhodne žiť zdravým životným štýlom, pretože iba tak možno dosiahnuť pevného zdravia s najlepšou imunitou. Zdravý životný štýl je nasledovne len o zvyku, pretože ak začnete jesť to, čo máte, kedy máte, potom je to úplne jednoduché udržať. O športe a o pravidelnom pitnom režime platí to isté – najdôležitejšie je ten prvý krok.

Uzdraviť svoje telo môžeme teda pomocou pestrého, zdravého, vyváženého, ​​kvalitného a hlavne pravidelného jedálnička, na ktorý musíme dbať predovšetkým. Pitný režim je ďalšia vec, vďaka ktorej dosiahneme unikátneho zdravie. Ovšem potom je tu tiež šport. Nemusíme behať a cvičiť sedy ľahy, stačí, keď pomocou nejakej športovej aktivity uvoľníme svoju myseľ. Večné starosti a ťarcha každodenných problémov nám so zdravím iba myká, pretože sa vyskytuje v strese. To samozrejme nie je dobré. Ak však nájdeme inú aktivitu, vďaka ktorej sa budeme cítiť úplne fantasticky, potom šport nie je to najnutnejšie.

Skúste preto meditáciu

Meditácia je unikátny aktivita, počas ktorej sa dostanete do miest, kde žiadne problémy neexistujú. Ide však ťažko tej úplné meditácie dosiahnuť. Najdôležitejšie je si niekde ľahnúť, do absolútneho pokoja (nemusí to byť poloha v sede, ako to poznáme z filmov) a predstaviť si pláž – piesok, šum mora. Musíme sa na túto víziu absolútne upnúť. Do toho stačí hovoriť treba „ham SA“, čo je pomocník, ktorý nám pomôže sa dostať do tej absolútnej meditácie. Slovíčka si neustále opakujte, pomaly a zreteľa v duchu, ale skúste sa pomaly v pokoji dostať do tej medzery. Opakujte si slová, ale chcite sa dostať koobchodn tie dve slová. Úplne to pochopíte, až to skúsite. Keď mu sa však dostanete do tejto medzery, potom dosiahnete aj najvyšší meditácie, vďaka ktorej resetujete hlavu a budete šťastnejší.