Džínsové bundy pre chladnejšie letné večery

Aj leto si so sebou nesie sem tam nižšie teploty. Jedná sa prevažne o večerné hodiny. Keďže dlhé teplé letné dni si doslova žiadajú o to, aby sme vyrazili so svojimi kamarátmi von, musíme premýšľať nad tým, ako bude treba o polnoci. Síce sa celý deň ťahal okolo tridsať stupňov Celzia, v noci však môžu teploty skĺznuť k dvadsaťpäť, čo niekedy nemusí značiť zrovna teplú noc. Je teda potrebné mať po ruke aspoň nejakú prikrývku na ramená, keby sa predsa len ochladilo. 

Veľa žien volí jemná pončá či šatky, ale keď fúkne vietor, ony prikrývky sú preč. Preto je potrebné zvoliť takú alternatívu, ktorá neuletí, ktorá ochráni pred chladom, ale zase nebude takým problémom, ak sa chladná noc nedostaví. Je teda načase zapátrať v minulosti a vytiahnuť nestarnúci módny trend nazvaný džínsová bunda. 

Móda sa v posledných rokoch hneď niekoľkokrát nechala inšpirovať minulosťou. Aj teraz tomu nebolo inak. Džínsová bunda predsa viedla najmä v krásnych osemdesiatych rokoch, keď dnešné pětačtyřicátníci tancovali na diskotékach na nestarnúci hity Michala Davida alebo Janka Ledeckého. Spoločne s týmito hity od týchto interpretov sa stále udržala na vrchole i džínsová bunda. 

Skvele sa kombinuje ako s ležérnym, tak s čiastočne elegantným outfitom. Môžete ju skvele zladiť tak s džínsy, tak s šaty. Dokonca aj obľúbené letné maxi šaty nie sú zlou kombináciou spoločne s touto bundou. Chce to len trošku inšpirácie. Pre doplnenie bundy voľte jednoduché šperky, ako sú náramky alebo hodinky na tenkom remienku. 

Ak hľadáte skvelý a prevažne štýlový outfit napríklad do kina, jednoznačne siahnite po teniskách Converse, roztrhaných džínsach, jemnom topu a džínsové bunde. Ľahké doplnky dokonale účelov celý vzhľad. Keď mu sa zháňate po oblečenie, ktoré si smiete vziať na plážovú párty, voľte prevažne šaty (a to buď na ramienkach, alebo napríklad aj maxi šaty). Doplňte je kratšia džínsovú bundičkou s trojštvrťovým rukávom a sandálky.