Päť top čiernych tenisiek, ktoré stoja za hriech

Čo sa považuje za tú najpohodlnejšiu obuv? Sú to jednoznačne tenisky, na ktoré nikto nedá dopustiť. Dnes sa tenisky nosia naozaj so všetkým a hodí sa úplne ku všetkému. Už dávno to nie je len športová obuv, ktorú sme si dovolili zobrať maximálne von či ku kamarátom. Dnes sú tenisky obuv kombinujúci sa ako s šaty, tak sa sakom a inými formálnymi outfity. Každý by mal mať vo svojom botníku dostatok tenisiek, ktoré sa dobre kombinujú. Ideálne sú čierne tenisky, na ktorých navyše nejde vidieť špina tak moc ako na bielych. 

Ak ste v minulosti pátrali po čiernych teniskách, určite vás až prekvapilo množstvo ponúkaných tenisiek na trhu. Pozrime sa na päť top čiernych tenisiek, ktoré stoja za hriech a ktoré sú tie najhorúcejšie na slovenskom trhu. 

Nike Zoom 2K 

Tenisky známej ako Nike Zoom 2K sú ikonické a zrodili sa v americkom Oregone. Je možné ich zakúpiť v troch prevedeniach, tá čiernobiela (respektíve viac čierna) je najlepšou možnou variantou. Taktiež sú tieto tenisky k dostaniu v ružovej a krémovej variante a kúpi sa do štyroch tisíc korún. 

Adidas Stan Smith 

Opäť ďalšie ikonické tenisky, ktoré boli vyrobené v roku 1973, sú tenisky Adidas Stan Smith. Jedná sa o nestarnúci tenisiek klasiku, ktorá je skrátka nadčasová a neustále sa k nim móda vracia. 

Vans Sk8-Hi Platform 

Značka Vans už dávno nie je len skate značkou. Avšak za čias, keď sa ešte za čisto skate značku považovala, sa na trh dostali legendárny čierne tenisky Vans Sk8-Hi Platform, ktoré sa ihneď stali ikonickým. 

Nike Air Max 720 

Ste milovníkom klasických Air Maxu značky Nike? Potom si iste zamilujete model 720, čo je veľmi netradičný obuv, avšak o niečo drahšie ako prvý spomínané čierne tenisky. Kúpite ich do piatich tisíc korún. 

Y-3 Saiki 

Dizajnérska divízia pod taktovať veľkofirma Adidas má na svedomí unikátnu Y-3 Saiki, čo sú posledné čierne žeravé tenisky, ktoré stoja za kúpu. Bohužiaľ sú k dostaniu za viac ako päť tisíc korún, ale sú naozaj jedinečné.