Aké trendy budú stále štýlové aj počas jesene?

Leto odišlo tak rýchlo, ako vlastne prišlo. Letné prázdniny ubehli ako voda – ako tomu všeobecne ale býva každým rokom. Deti sa už pripravujú do školy a študenti premýšľajú, akými módnymi kúskami okúzli svoje nové prvačky na strednej škole. Páni spoliehajú na šarm, pretože tým mladší slečny rozhodne dostanú a tak je jednoznačne očarí. Ženy však spoliehajú na skvelý outfit, pretože ony chcú očariť trochu starší chlapca, pretože mladší nie je pre nich.

Nielen stredoškoláci, ale tiež aj ostatní určite netrpezlivo čakajú, čo prinesie jeseň za módne trendy, ktoré iste dostanú úplne každého z nás. Lenže ako také módne trendy prídu, poďme si povedať tie kúsky, ktoré zostanú stále štýlový aj počas tohtoročnej jesene. Takéto kúsky totiž existujú a nie je ich málo!

1) Klobúky, kam sa pozrieš!

Samozrejmosťou sú klobúky, ktoré budú stále štýlové. Niet sa čomu čudovať – ​​slamené síce zvíťazili počas letných horúcich dní pri mori, ale tie pevné a elegantné opäť víťazí na jeseň. Pridajte si ich tak k obľúbeným kabátom a chelsea topánkam, ktoré tiež nevyšli z módy. Nezabudnite ale, že klobúky sú najkrajšie k elegantnému a formálnejšiemu looku! K teniskám je nekombinujte!

2) Svetríky až k členkom!

Ďalším takým kúskom sú rozhodne svetríky, väčšinou kardigany, ktoré siahajú až k členkom. Tieto kúsky sa stali šialene populárny paradoxne počas leta a pretrvajú samozrejme dodnes. Len by ich na pultoch obchodov mohlo byť o niečo viac, pretože aktuálne sú stále všetky vypredané.

3) Bomber bundy

Klasické bomber bundy nevyjdú z módy asi už nikdy! Dostali sa do módy počas minulého roka a my sme tak mohli sledovať, ako sa z nich pomaly, ale isto stávajú opäť nestarnúci kúsky, ako tomu bolo kedysi, keď boli novinkou na trhu. Dnes je to len kúsok vzatý z minulosti v snahe urobiť ho nesmrteľným a napodiv sa to podarilo!