Čím farebnejšie, tým lepšie!

Každá sezóna sa nesie v znamení nejakých farieb. Každý rok sa nesie v znamení jednej jedinej farby, ktorá udáva všetok štýl. Preto teda pri obliekaní dbáte na jednu farbu, ktorá sa bude nosiť celý rok, ale zároveň musíte mať na pamäti, že daná sezóna si žiada napríklad aj inú farbičku. Jar je potrebné v znamení pestrosti. Preto vynechajte vaše obľúbené čierne odtiene alebo všedný kombinácie a voľte trochu pestrejšie farby, vďaka ktorému rozžiarite nielen svoj deň, ale tiež určite deň aj niekoho iného. Dbajte na to, aby ste dobre farby ladili, pretože zlá voľba farieb nie je práve vhodná či štýlová. Ak však chcete celý rok nosiť jednu farbu, ktorá je teraz „in“, ale podľa sezón meniť jej odtiene, tak potom sa zamerajte predovšetkým na zelenú. Práve tá totiž bude dominovať tomuto roku.

Počas jari to skúste s pestrou zelenú

Samozrejme nielen zelená, ale aj ružová, žltá a oranžová je zakázaná nosiť v odtieni fosforu. Tieto fosforové ladené farby nie sú ideálne na žiadnu príležitosť ani na žiadny módny kúsok. Bohužiaľ si to však veľa z nás neuvedomuje, a tak sa vždy stretneme s absolútne nevkusným lookom. Ovšem je tomu niekedy tak a my sa s tým musíme zmieriť. Samozrejme ak patríte medzi tých, ktorí dbajú na to, čo nosí, rozhodne by sa predovšetkým teraz na jar mali zamerať na zelenú farbičku v pestrej farbe. Vojensky zelenú si nechajte pre chladnejšie obdobie. Ak sa vám nepáči pestro zelená farba, nahraďte ju treba žltú alebo sýto červenou farbou. Stopercentne sú tiež povolené odtiene pastelové, ktoré nájdete najčastejšie v ružovej, modrej alebo v práve zelenej barvičce.

Pestré farby skvele doladíte nielen s klasickou čiernou, ale predovšetkým s bielou farbou. V takej farbe sú teraz veľmi trendy predovšetkým džínsy, a tak sa nemusíte báť, že by ste sa netrafili s kombináciou štýlových kúskov. Čo sa týka kabelky, tú voľte buď v metalových farbách, medzi ktoré sa radia predovšetkým zlatá a strieborná, alebo si vyberte kabelku treba hnedej farby.