Aké svetre si tento rok v zime určite kúpiť?

Už aj počasie nám pomaly naznačuje, že sa blíži už to neúprosné zimné obdobie, ktoré budeme chcieť tráviť hlavne v teple domova. Lenže práca nás doma nenechá, preto je nutné sa vybaviť tým najteplejším oblečením, ktoré nájdeme v obchodoch – svetre. Ak ste ešte nezačali s nakupovaním svetrov, nemajte strach – to najlepšie do obchodov ešte len príde. Až však svetre začnete nakupovať, prinášame vám pár tipov na strihy svetrov, za ktoré sa vážne oplatí zhrešiť.

Tohtoročná jeseň a zima sa ponesie v znamení svetrov. Už teraz si môžeme všímať, že na pultoch obchodov sú len svetre – a taky mikiny. Čo sa týka farieb, tento rok budú (rovnako ako každú zimu) dominovať hlavne tie neutrálne farby, čoho si môžete všímať už teraz, pretože v obchodoch málokedy narazíte na pestrofarebné svetre. Viesť bude šedá farbička, ktorá sa stala v poslednej dobe obľúbenou aj v oblasti bývania, ďalej taky samozrejme čierna, ale taky aj bordó, khaki a horčicovo žltá. V obchodoch teraz môžete sledovať aj veľký výskyt červenej farbičky, ktorá tiež nie je zlou voľbou.

Poďme však prejsť už ku konkrétnym strihom, ktoré sa oplatí doma mať.

Máte doma rolák?

Roláky sú tohtoročným zimným hitom číslo jedna. Ak ešte nemáte rolák, robíte chybu, pretože sa bez neho skrátka tento rok naozaj nezaobídete. Roláky sú naozaj nutnosťou. Najviac zaujmete hlavne nie s tými upnutými roláky, ale s tými voľnejšími. Nebojte sa tučných svetrov s rolákom – práve tie dnes frčí. A kupujte si ich o číslo väčšie – upnuté sa všeobecne nenosia.

Dlhé svetre idú!

Čo sa týka dĺžky svetrov, kupujte si také, ktoré budete mať až pod zadok. Samozrejme je nekombinujte len s pančuchy, ale klasicky s džínsy, ako ste zvyknutí. Dlhé svetre sa tohtoročnú zimu naozaj budú nosiť veľmi hojne.

Najlepšie urobíte, ak si kúpite dlhý rolák, dĺžkovo teda až pod zadok, a to v šedej farbe!