Budú Conversky aj tento rok v móde?

Móda sa neustále mení, čo veľmi dobre vie každý módny nadšenec. Neustále prichádza do módy novej kolekcie, ktoré nám doslova berú dych z pľúc. Tohtoročná zimná kolekcia nám urobila veľkú radosť, pretože predsa len nám priniesla mnoho kúskov, ktoré sa môžu nosiť aj voľnejšie. Preto by sa dalo povedať, že móda úplne schvaľuje to, že sme po vianočných sviatkoch zase pribrali. Avšak poďme sa pozrieť trochu do budúcnosti – onedlho je tu jar, konečne opäť vytiahneme tenisky a botasky. Možno by sme sa na toto ročné obdobie mohli pripraviť už teraz. Povedzme si pravdu – sneh už skrátka nenapadne. Otázkou teda je, aké topánky budú na jar trendy?

Možno by vás hlavne zaujímalo, či budú štýlové Conversky, ktoré sa stali populárne hlavne v minulom roku. Na trhu už pôsobí viac ako sto rokov, sú populárne dlhé roky, avšak vlani sme ich vídali na nohách takmer každého z nás.

Ako to tento rok bude?

Asi vás neprekvapí, keď povieme, že tenisky značky Converse stále budú v kurze. Predsa len sú to topánky, ktoré sa hodia úplne ku všetkému. Zamilovali sme si ich k obyčajným džínsom, ale kombinujeme je aj s obľúbenými šaty krabicového strihu či s podobnými inými vecami, ktoré radi nosíme. Táto obuv sa nám úplne podriadi a vždy sa ku všetkému hodí.

Je nutné poznamenať, že aj keď mnoho ľudí nosia tieto tenisky len v klasickej bielej podobe, sú aj iné farby, ktorými zaujmete.

Aké farby a strihy si máme tento rok kúpiť?

Tento rok budú hlavne populárne farebné tenisky, preto sa nebojte siahnuť napríklad po červených Converskách, ktoré si taky zamilujete rovnako ako tie biele. Nezabudnite na to, že tieto topánky sú nielen členkové, ale aj nad členkové. Ani tých sa nebojte. Síce sa horšie obúvajú, ale to by nemalo byť žiadnou prekážkou, nemyslíte?

Tiež sa opäť budú nosiť také tenisky značky Converse, ktoré na sebe majú rôzne aplikácie, teda nejaké diamanty či podobne.