Typy lacláčových šiat, kvôli ktorým sa oplatí zhřešit

V poslednej dobe sa do obchodov dostávajú módne kúsky, ktoré veľmi dobre poznáme, pretože sme ich nosili pred dvadsiatimi rokmi. Obľúbeným comebackom sú džínsové bundy, ktoré dnes zoženieme skutočne v každej podobe. Taky sú veľmi obľúbené zvonové rukávy, ktoré sú súčasťou každej fantastické blúzky. Ako ďalší comeback môžeme spomenúť aj zvonové nohavice, ktoré však nezažili taký úspech, v aký dúfali. Tiež je potrebné spomenúť aj obľúbené plátené tenisky Converse, ktoré tento rok oslávili sto rokov. Okrem týchto kúskov sa nám však do módy vrátili traky, ktoré dostali úplne každé ženské srdce.

Traky sme ako deti milovali. Nebolo to rovnaké ako roláky, ktoré nám mamičky bolestivo preťahovali cez hlavu, ale boli to vždy pohodlné nohavice, ktoré nám nikdy nepadali a ktoré v sebe ukrývali mnoho zaujímavých vreciek, do ktorých sme mohli schovať všeličo a vďaka ktorým sme mohli prepašovať sladkosti.

Dneska sú traky módnym hitom, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy. Traky sa dnes dajú zaobstarať nielen v podobe džínsov, ale taky v podobe šortiek a samozrejme aj v podobe šiat. A práve na šaty sa teraz poďme zamerať.

Z akého materiálu si ich môžeme kúpiť?

Lacláčové šaty sa dnes dajú kúpiť nielen v džínsovej podobe (v ktorej sú asi najobľúbenejšie), ale tiež sa dajú kúpiť v manšestrákové podobe, v ktorej majú tiež niečo do seba.

S čím lacláčové šaty kombinujeme?

Najkrajší kombinácia je kombinácia s jednofarebným tričkom, ale nemusíme sa byť ani baseballové mikiny či nátelníku. Nemusíme sa taky obávať kombinácie s košeľou – aj to pôsobí dobre.

V čase chladnejšieho počasia k týmto šatám voľte napríklad obľúbené pančuchy a nebojte sa pestrofarebných kombinácií! Čo sa týka obuvi, v teplých dňoch siahnite po pohodlných teniskách, v tých chladnejších sa nebojte kombinácia s farmárky, ktoré sú dnes veľmi obľúbenou obuvou.