Ste hosťom na jesenné svadbe? Poradíme, čo si obliecť

Svadobné sezóna zďaleka nekončí. Mnohé nevesty túžili po krásnej farebnej jesennej svadbe, kde všade okolo bude farebné lístie, kedy svadobné fotky budú mať zaujímavejšie nádych. To však znamená, že je potrebné sa na jesenné svadby trochu priobliecť. Nevesta väčšinou volia pelerínu, ženíchovi je dobre vo svojom smokingu, hostia zvolia niečo cez ramená, čo je zahreje. Avšak ak neviete, čo si na jesennú svadbu obliecť, poradíme vám. Predsa len jesenné svadby sú oriešok. 

Mnohé ženy nemajú na výber, ak sa chcú vydať do roka. Musí si vybrať jesenné termín svadby, inak sa budú vydávať oveľa neskôr, než chcú. Ovšem jesenné svadby majú skutočne niečo do seba, len hostia si budú lámať hlavu s tým, čo si obliecť. 

Našťastie sa teraz v móde ukázal istý hit, ktorý je ako stvorený pre jesenné svadby. 

Už máte doma kvetinové šaty? 

Sú to napodiv kvetinové šaty. Je to trochu paradox, kvety sú symbol jari alebo leta, nie jesene. Lenže vďaka tomu, že sa kvetinové šaty ukázali v temnejších farbách, sú pre jesenné svadby ideálne. Ak sa rozhodnete na svadbu zamieriť práve v kvetinových šatách, neurobíte krok vedľa. 

Šaty však musí lecco spĺňať. Musia byť minimálne ku kolenám, nech nepôsobí vyzývavo. Rovnako tak by mali byť v tmavších odtieňoch, teda povolená je tmavo modrá, hnedá, béžová, prípadne bordó alebo horčicovo hnedá farba. 

A čo ďalej? 

K šatám sa samozrejme hodí najmä lodičky, ale ak počasie nebude priať, nebojte sa poltopánok, ktoré ku kvetinovým šatám absolútne sedí. Cez ramená si prehoďte elegantnejší pončo alebo prípadne šál, nevoľte saká ani peleríny, ktoré nevyzerajú k šatám víly dobre. Možné je si tiež obliecť kabát, ktorý je dĺžkovo zhruba ku kolenám. 

Čo sa týka kabelky, voľte nežnú a malú do ruky alebo prípadne s prackou cez rameno. Vyhnite sa batohom či ľadvinkám, to sa na svadbu skrátka nehodí.