Topánky, ktoré uberajú ženám na príťažlivosti. Aké to sú?

Keď si žena kupuje topánky, mala by mať na pamäti, že v nich musí byť skrátka očarujúce. Ak v nich očarujúce nie je, pravdepodobne topánky nie sú dobrou investíciou. Topánky sa totiž podieľa na celkovom vzhľade ženy. Dokážu ženské nohy opticky skrátiť, ale na druhú stranu tiež predĺžiť. Rovnako tak existujú topánky, ktoré dokážu ženu opticky zkulatit alebo naopak zoštíhliť. Topánky sú skrátka zázračné, dalo by sa povedať. Preto je vyberajte s rozvahou.

Ako už bolo spomenuté, obuv je neoddeliteľná súčasť dámskych outfitov. Ak dámy nemajú dostatok topánok, pravdepodobne nemajú outfity dokonalé. Nemajú je totiž s čím skombinovať. Doplňte preto svoj botník, ale len o také kúsky, ktoré vás urobia príťažlivou.

Gumové topánky ženám nepristanú

Spýtali sme sa však mužov, aby oznámili, v akých topánkach nie sú ženy zrovna príťažlivé. Drvivá väčšina mužov odpovedala, že ženy im nepripadajú sexy v gumových topánkach. Či už to sú takzvané cros topánky, ktorým sa tiež hovorí Hurvínka, alebo žabky, ktoré sa nosia hlavne v lete. Jedinou výnimkou sú podľa nich nazouváky či papuče, ktoré sa dnes nosí a ktoré sú väčšinou od nejakej štýlové značky. To dokážu rešpektovať.

Gumáky nie sú príťažlivé

V poslednej dobe sa do módy dostali opäť vysoké čižmy, ktoré ženám siahajú až ku kolenám. Ovšem čižmy ako také nie sú podľa mužov príťažlivé, ženy teda len vyhadzujú peniaze tým, že si ich kúpi. Zvyčajne je rovnako nevynosí, pretože zákon schválnosť to urobí tak, aby nepršalo.

Pánom sa nepáči ani topánky na kline

Nedávne prieskumy ukázali, že páni nie sú nadšení ani z aktuálneho hitu, a síce z topánok na kline. Domnievajú sa, že takéto topánky skôr ženám uberajú na kráse, než aby im na kráse pridávali. A to sú ženy z týchto topánok úplne nadšené, pretože sú pohodlné. Pripadajú si v nich dokonca o niečo vyššia, aj keď je podpätok drobný.