Základ dámskeho zimného botníku. Investujte do obuvi, ktorá vám chýba

Bez zimnej obuvi by sme sa v aktuálnom ročnom období naozaj nezaobišli. V prípade, že vám zimná obuv chýba alebo sa vám rozbila, mali by ste čo najskôr investovať do novej. V súčasnej dobe máte naozaj na výber, rozhodnite sa pre tú štýlovú, ktorá vášmu oku rozhodne nie je cudzia. Aby ste nesiahli po nemodernom kúsku, prinášame vám pár tipov na konkrétnu zimnú obuv, do ktorej sa oplatí investovať. Viete, akú konkrétnu máme na mysli?

V prípade, že zimný botník nemáte ešte preplnený, mali by ste investovať do topánok, ktoré vám teraz spíšeme. Jednotlivé zimné topánky totiž tvoria základ dámskeho botníku a jednotlivé modely sú naozaj nenahraditeľné. Máte ich všetky?

Čižmy nad kolená pre teplejšie dni

Aj zima má svoje dni, kedy je trochu teplejšie ako obvykle. V takých chvíľach by ste mali vytiahnuť čižmy nad kolená, ktoré si zamilujete pre ich štýlovosť a modernosť. Čižmy nad kolená sú kúsok, ktorý je v móde už dva roky. Ideálne je, keď ich skombinujete so šatami alebo sukňami, nebojte sa kombinácie s dlhými módnymi kúskami.

Šnurovacie topánky ako hit tohto roku

Šnurovacie topánky, konkrétne topánky, ktoré sú úzke a nad členky, sú hitom tohto roku. Jedná sa o nádhernú obuv, ktorú nemusíte ani dlho šnurovať, pretože ju kúpite so zipsom na boku. Sú to veľmi vkusné topánky, ktoré si zamilujete – dajú sa kombinovať k elegantným lookom aj k ležérnym outfitom.

Klasické čižmy ako nestarnúci hit

Samozrejme ani na klasické čižmy do pol lýtok či po kolená nezabúdajte. Sú to nestarnúce hity, ktorými nikdy nič nepokazíte. Musí vám ale poriadne padnúť, nepadnúce čižmy pôsobia nepekne.

Farmárky pre milovníkov ležérnosti

Milujete ležérnosť a pohodlie? Farmárky sú ideálnou obuvou, ktorú kúpite aj zateplenom prevedení. Hodí sa teda aj do zimy.