Skúšali ste liečbu zo kapustných listov? Uľaví nielen od bolesti

Trápia vás bolesti kĺbov? Bráni vám bolesť vykonávať bežné denné a pracovnej činnosti a v noci vás budí zo spánku? Prehĺtate prášky od bolesti a stále sa situácia nelepší? Potom je možná načase skúsiť čisto prírodné formu liečby, a to za pomoci kapusty! Áno, čítate dobre. Táto dalo by sa povedať úplne obyčajná listová zelenina obsahuje vitamíny vo vynikajúcich kombináciách a pomeroch, preto dokáže pomôcť pri rade ochorení, pred ktorými je bezmocný mnohý komerčný liek alebo masť.

Z lona prírody

Kapusta obsahuje množstvo kyseliny askorbovej, ďalej potom kyselinu listovú a kyselinu pantoténovú. Kombinácia týchto zdraviu prospešných kyselín pomáha zbaviť telo zápalu. Prírodná medicína odporúča po dobu jedného mesiaca robiť zábaly zo kapustných listov a problémy s kĺbmi by mali odznieť. Vždy večer priložte list na boľavý kĺb a obviažte ho sterilným obväzom, alebo vreckovkou, aby pevne držal. Je vhodné nasadiť tiež liečbu zvnútra, takže zahrnúť do diéty tiež konzumácii kapusty, pretože vám to urýchli zotavenie.

Ak si myslíte, že vám to nepomôže, tak nie je predsa nič jednoduchšie ako si to najprv vyskúšať. Kapusta je predsa výrazne lacnejšie ako komerčné lieky, nepotrebujete na neho predpis a je to úplne prírodný produkt, ktorý kúpite doslova kdekoľvek. Je potrebné si uvedomiť, že každý komerčné liek nie je všespásná technológie z vesmíru a bol vyrobený u nás z ingrediencií, ktoré sú dostupné v prírode na našej planéte. Tak prečo neskúsiť aj látky, ktoré sa v prírode vyskytujú v ich pôvodnej forme? Určite to za to stojí.

Ďalšie spôsoby liečby kapustovým listom

Veľmi dobrá je kombinácia medu, horčice a kafrového oleja v pomere 1: 1: 3. Zmiešajte do ucelenej hmoty, ktorú rozotrite na list kapusty. Priložte na kĺb a upevnite opäť obväzom, vreckovkou, alebo ak nestačí, tak šálom. Nechajte pôsobiť 4 hodiny.