Čiapky a šály opäť na scénu!

Počas zimného obdobia sa väčšinou snažíme o to, aby nám bolo naozaj teplo. Pretože sa väčšinou teploty ukazujú ako príliš nízke, nikto nechce dostať omrzliny alebo prechladnúť, aj keď to v takom ročnom období je na dennom poriadku. Sneh nám mnohokrát siaha až po kolená a poľadovici sa nevyskytuje len na cestách, kde musíme jazdiť so zvýšenou opatrnosťou, ale aj na chodníku, keď ešte len kráčame k autu. Možno by sme sa však mali zamerať nie na zubáč na ceste, ktorú objavíme, až pôjdeme z domu, ale predovšetkým na chvíľku, než z domu vyjdeme. Ide najmä o chvíľku, kedy si vyberáme oblečenie a nabaľujú sa rôznymi vrstvami oblečenia, aby nám bolo dostatočne teplo. Mnoho žien, teda predovšetkým žien, totiž zabúda na čiapky alebo šály.

Jedná sa však o absolútny trend!

Čiapky sú však veľmi obľúbené v zimnom období, a tak je len záhadou, prečo si ich ženy na hlavy jednoducho nedávajú. Možno si nechcú pokaziť účes, ale o tom to predsa nie je, keď je vonku mínus tridsať stupňov Celzia. Vkusných čiapok je na pultoch obchodov pekná rad a stačí si len vybrať tú svoju vyvolenú. Navyše sa tieto čiapky hodia úplne ku všetkému a vďaka veľkej farebnej škále si príde na svoje každý alebo každá. Môžete mať bundu alebo kabát akejkoľvek farby, ale verte tomu, že vždy k nej nájdete tú pravú, ktorá bude skvele farebne ladiť. Medzi najobľúbenejšie sa teraz radí najmä typy upnuté, ale na svoje si prídu aj milovníci huňatých čiapok, ktoré majú aj klapky na uši. Aj tieto čiapky patrí medzi novinky, ktoré majú našliapnuté k veľkej obľúbenosti.

Čo sa týka šál, tak tie sú základom najmä vtedy, kedy máte pekný kabát. Kabát bez šály hlavne v zime nie je vôbec pekný, preto by ste sa mali zamerať na to, aby ste si dobre zvolili túto huňatou záležitosť. Navyše si nemusíte voliť len taký typ, ktorý by vám zahalil len krk. Teraz nájdete v obchodoch tie najrôznejšie varianty. Čím väčšie, tým lepšie a hlavne tým štýlovejší váš outfit bude. Ak si vyberiete kratší pončo a uviažete ho kole krku, budete mať dokonca dva kúsky za cenu jedného!