Neónové farby sú stále v kurze nielen na teniskách

Keď na konci zimy odzvonilo zvonec nevýrazným farbám, jar a leto nimi len hralo. Jeseň nebude žiadnou výnimkou. Jarné a letné slnečné počasie, ktoré si žiada neónové farby, nás sprevádza módnymi trendmi posledných pár rokov. Pulty sa rozohral neónovými farbami neónových tenisiek a objavili sa aj na iných častiach odevu. Dokonalý kontrast znamená úspech v oblasti neonového outfite. Ak je váš outfit zložený z pekných kúskov v neutrálnych farbách, ktoré dokonale oživia práve onen štýlový kúsok vo výraznom neónovom odtieni. Medzi neutrálne farby, ktoré si skvele rozumie so všetkými neónovými odtieňmi, patrí určite nadčasová čierna, béžová, krémová, biela, šedá, staroružová, ale aj svetlo modrá, ktorá získava medzi zákazníkmi stále väčšiu obľubu.

Obľúbené neónové farby

Medzi najobľúbenejšie neónové farby určite patrí výrazná žltá alebo citrónová. Dá sa skvele skombinovať s ostatnými neónovými farbami a súčasne pôsobí neuveriteľne elegantne, výrazne, hravo a taky sexi. Túto kombináciu si zamiluje každá žena. Elegantný outfit do práce možno skombinovať neónovo žltou s čiernou alebo tmavo modrou farbou. Outfit na voľný čas, do mesta, do kina alebo na kávu s kamarátkou sa viac odviažte a k výrazne žltej pridajte neónovo modrú či ružovou. Aby ste to s pestrosťou neprehnali, oblečte si k tomu niektorú z neutrálnych farieb, ktoré sú spomenuté vyššie.

Neónové farby na doplnkoch

Ak extravagancie nie je práve vaša parkete a máte radi svoj konzervatívny a zažitý štýl, vyskúšajte nové neónové farby treba v doplnkoch. Super sú spomínané tenisky, kabelka alebo napríklad neónovo ružový náhrdelník, ktorý z vás urobí sebavedomú osobnosť ako hrom. V neónovo oranžových doplnkoch vyniknete a môžete skvele vybočovať z radu okoloidúci šedi. Neónové náušnice, spona, náhrdelník, náramok alebo štýlové hodinky sú naozaj skvelou voľbou. Ona krása sa skrýva v detaile a tie sú in. Vyskúšajte napríklad malú kabelku cez rameno v niektorej neónové farbe, určite si ju zamilujete a už ju nebudete chcieť odložiť.