Tie najlepšie mikiny pre neho!

Nielen ženy, ale aj muži mávajú často problém so správnym výberom outfitu. Možno to nedávajú najavo, no ani oni si niekedy nevedia dať rady s hŕbami oblečenia, ktoré majú v šatníku. Ak máte tento problém aj vy, nemusíte sa báť, pretože so správnymi kúskami docielite tie najlepšie kombinácie!

Medzi najobľúbenejšie kúsky, ktoré muži najčastejšie nosia, patria najmä mikiny. Na tie staví väčšina mužov najmä vtedy, keď nevedia čo na seba alebo sa chcú cítiť pohodlne a príjemne. Niet sa ani čomu čudovať, pretože práve kvalitné mikiny v rôznych farbách a vzoroch sú príjemným kúskom oblečenia, ktorý sa hodí každému mužovi nehľadiac na vek či postavu. Môžete si vyberať medzi mikinami bez kapucní, ktoré vyzerajú skôr ako hrubšie tričká s dlhým rukávom, alebo s kapucňou, ktoré sú praktickejšie ak je vonku náhodou zima alebo prší.

mikiny hilfiger
mikiny hilfiger

Rifľovina nikdy nesklame

Štýlové oblečenie, najmä to z rifľoviny, ponúka značka Hilfiger Denim najmä pre mladšie ročníky, no aj starší si prídu na svoje. V ponuke nájdete najmä americký a vintage štýl, ktorý pôsobí veľmi zaujímavo a nadčasovo, takže sa budete môcť spoľahnúť, že budete vždy iný. Kombinácia športovej mikiny a moderných riflí sa vám určite zapáči a nikdy s ňou nič nepokazíte. Okrem toho, že Hilfiger Denim má v ponuke najmä riflové kúsky, budú sa vám páčiť aj kvalitné košele či teplé, zimné bundy. Všetko toto oblečenie má novodobý charakter, s ktorým budete patriť medzi tých najpríťažlivejších mužov v okolí.

Nezabudnite na vrstvenie

So zimným obdobím sa často spája aj vrstvenie, ktoré majú ženy v malíčku, no u mužov často prichádzajú rôzne komplikácie. Ak sa im chcete vyhnúť, určite si dajte poradiť. Pri kombinácií niekoľkých kúskov oblečenia by ste mali staviť na podobné farby, ktoré budú tón v tóne. To znamená, že ak si oblečiete sivé tričko, najlepšie by bolo skombinovať ho s čiernym svetrom či mikinou. Ako spodný diel by ste mali vybrať rifle, s ktorými nikdy nič nepokazíte. Vhodné sú aj čierne rifle či nohavice. Ostatok je už len na vás, no nezabúdajte na farby, ktoré kombinujete. Nikdy by ste to nemali moc preháňať a v outfite sa považujú maximálne tri farby za dostatok. Ak ste minimalistický typ, môžete staviť len na jednu farbu. Outfit bude tak čistý a jednoduchý.

Okrem klasickým mikín, ktoré sa obliekajú cez hlavu môžete nájsť v ponuke obchodov aj mikiny zapínajúce na zips. Tie sú ešte viac praktické, pretože si ich môžete hockedy rozopnúť a nebude vám až také teplo. Značka Hilfiger ponúka aj zaujímavé mikiny so svojím vlastným názvom, ktoré vyzerajú ešte lepšie ako klasické, jednofarebné. Nemusíte sa báť viacfarebných kúskov. Práve tie vyzerajú na mužskej postave ešte lepšie.