Horúce novinky tohtoročnej jesene: jemná šeď i kožené drsnosti

Čo môžete očakávať v aktuálnych módnych trendoch na tohtoročnú jeseň? Vo svete znovu prichádza k slovu kože. Tento obľúbený a osvedčený materiál jednoducho nevyjde z módy nikdy. Vždy a so železnou pravidelnosťou sa v nejakej novej podobe niekde objaví. Je ale viac než isté, že milovníci kožených doplnkov a odevov budú mať žatvy. 

Motorkárske rebelky letí stále 

Staronovú klasikou je samozrejme motorkársky štýl. Fanúšikov rýchlych kolies sa nikdy neomrzí. Vždy má čo ponúknuť. A ruku na srdce, nie sú to len fanúšikovia silných strojov, kto sa necháva čiernou kožou a jej spracovaním osloviť. Veľa žien si občas má chuť trochu zahrať na rebelku a obliecť sa do kože. Bude potom vyzerať tajomne a záhadne. Ovšem kože to neznamená len kožené topánky a celokožený štýl od hlavy k päte. Treba dodať, že koža sa dá aplikovať na šaty, sukne, nohavice alebo topy. Vyzerá to nekonvenčne a veľmi sexy. 

Neuveriteľne sexy mačka v šedom kostýme 

Chcete byť sivá myš a pritom sexy? Že to nejde dokopy? To je však omyl. Tie najhorúcejšie trendy tohtoročnej jesene ukazujú, že sa to rýmuje úplne skvele. Svetlo šedá pôsobí decentne, elegantne, nadčasovo. Nikdy s ňou nič nepokazíte. Najmä ak sa oblečiete do jemne šedého šik kostýmu. Ukazuje sa, že aj v takomto kostýme môže žena vyzerať dokonale sexy a prítomní muži ju doslova vyzlečú očami. Teda žiadna kancelárska krysa, ale naopak veľmi sexi kočka. 

Červený doplnok rozsvieti outfit 

Máme pre vás ale ešte jeden tip, ako byť v šedom sáčku a nohaviciach či sukňu úplne neodolateľná. Zvoľte k nemu nejaký výrazný doplnok v pestrej farbe. Trebárs červené členkové topánky, červenú kabelku alebo červený klobúk. Ale pozor, rozhodne nie všetko dohromady, vždy len jeden doplnok. Uvidíte, aký nečakaný sexy švih tým váš outfit získa.