Kabelky pre tohtoročnú zimu: In je aj originálne beztvarý vrece

Už dávno neplatí vzor vašich babičiek a prababičiek, že stačí mať v šatníku jednu luxusnejšie kabelku pre spoločenské príležitosti. Jedna kabelka „na nedeľu“ vaše potreby určite neuspokojí. Nie je potreba byť márnotratnou princeznou, ktorá za kabelky utratia väčšinu svojho príjmu, má ich plnú skriňu a rovnako trpia pocitom, že to jednoducho „nie je ono“. Mali by ste si ale zaobstarať niekoľko rôznych kabeliek s ktorým pokryjete rôzne príležitosti od večernej návštevy divadla až po bežný pracovný deň. Aké kabelky sa vám budú hodiť?

Nadčasová klasika sa nestratí

Určite si kúpte aspoň dva modely z elegantnej nadčasové klasiky. Čierna kabelka väčších rozmerov je vhodná do spoločnosti, ak sa jedná o významnejšiu akciu. Napríklad na obchodnú schôdzku s významným klientom, večierok pod. Môžete siahnuť aj po nákladnejším značkovom kúsku s jednoduchým, ale dokonale prepracovaným tvarom, ktorý sa univerzálne hodí k rôznym outfitom. Druhým elegantným modelom, ktorý sa určite neocitne na dne skrine, môže byť hnedá či šedá kabelka, ktorá sa hodí aj na každodenné nosenie do práce. Hnedá je príjemnou farbou, ktorá sa dá veľmi operatívne skombinovať, šedá je neutrálny, budí dojem serióznosti.

Nepreháňajte to s leskom

Akú kabelkové výbavu ďalej zaobstarať? Ak chodíte po práci na aerobik, zumbu, alebo posilňovne, skrátka niekam športovať, uvítate športové kabelku v tvare XXL vreca, ak si beriete oblečenie na šport rovno so sebou. Obrovské beztvaré kabelky sú tiež v kurze – naskladáte do nich úplne všetko a sú originálne aj vo farebnom prevedení. Pravdou je, že návrhári stále viac akcentujú kabelky, ktoré sú praktické. Teraz sú ale tiež in lesklé kabelky drobnejšieho charakteru. Nezabudnite ani na ne. Môžu byť napríklad pošité flirty. Hodí sa k outfitu do divadla, na koncert, jenom ale starostlivo voľte šaty, aby ste to s tým leskom neprehnali a všetko nakoniec nepôsobilo skôr gýčovito.