Rúže, ktoré na perách vydrží po celý deň. Máte ich už vo svojej zbierke?

Rúže sa stali neoddeliteľnou súčasťou dokonalého vzhľadu. Aj keď pod rúškom nejdú zrovna dobre vidieť, napriek tomu je ženy nosia, pretože sa s ňou cítia úplne sebavedome. Ak patríte k tým, ktoré tento typ produktu nosia, potom viete, že majú rúže tendenciu sa zmývať. Napríklad keď jete alebo pijete kávu. Len máloktorá rúž vydrží po celý dlhý deň. Ak žiadnu takú odolnú rúž vo svojej zbierke ešte nemáte, máme pre vás niekoľko skvelých tipov.

Tekutý rúž od Yves Rocher

Ak vám rúž na perách drží naozaj len krátko, potom ste si zakúpili naozaj nekvalitné produkt. Radšej ste mali investovať a kúpiť si napríklad tekutý rúž od Yves Rocher. Tá je medzi ženami veľmi obľúbená, pretože je matná – a to je dnes trend. Navyše na perách vydrží naozaj po celý dlhý deň – minimálne dvanásť hodín. K jej hlavným benefitom však patrí aj to, že toľko nevysušuje, čo ocenia hlavne ženy trpiace na suché a popraskané pery.

Tekutý rúž od Benecos

Medzi ďalšie rúže s ozajstnou výdržou patrí tiež tekutý rúž od Benecos. Všeobecne dekoratívna kozmetika značky Benecos patrí medzi favoritov v tomto svete, nejeden produkt milo prekvapí. Výhodou tekutých rúžov ​​zmieňované talianskej značky nie je len ich výdrž, ale aj ich prírodné zloženie a hydratácie. Vďaka tomu nevysušuje.

Tekutý rúž CIATÉ London

Aj keď so svojou výdržou nerovnán vyššie spomenutým, na perách tiež dlho lipnú – hovoríme o tekutej rúži CIAT London, ktorá sa pýši svojím sýtym pigmentom a tiež tým, ako dobre sa nanáša. Jej textúra je veľmi ľahká a nevysušuje, čo je u rúžov ​​naozaj veľké plus. Čo je pozitívne, tak to, že na perách naozaj priľne a ani po jedle ju nemáte rozmazanú po celých ústach.

Medzi ďalšie zlučiteľná a dlho držiace rúžu patrí tiež lesk na pery od Dermacolu alebo matná rúž od značky Revlon.