Mules ako topánky, ktoré hlási svoj comeback

Aj keď už nám začína kraľovať zima, je potrebný spomenúť si jeden trend, ktorý prenikol do sveta módy počas leta. Reč je konkrétne o topánkach menom Mules, ktoré sa nosili tiež s príchodom jesene, kedy teploty neboli ráno tak nízke, ako sú teraz. Pýtate sa, čo to Mules topánky vlastne sú? Stačí zapátrať trochu v histórii. Mules topánky totiž nie sú žiadnou veľkou novinkou, aktuálne hlási svoj veľký comeback.

Čo to sú mulesky, topánky Mules?

Pokiaľ hovoríme o topánkach menom Mules, hovoríme o štýlových a zároveň veľmi praktických nazúvacie. Nemyslite si, že praktickosť v tomto prípade znamená aj úbytok na modernosti. Kdeže. Mules topánky sú vysoko moderné, nie sú len praktické. Ich praktickosť taktiež nepozná medze.

Ako Mules topánky vyzerajú? Topánky sú nazouváky, ako už bolo spomenuté. Majú teda otvorenú pätu, ale za to uzavretú prednú časť nohy. Dalo by sa povedať, že to sú také papuče, ktoré nosili starí rodičia, akurát teda v modernejšom prevedení. Dizajnéri nazouvákům vdýchli úplne iný život, preto môžu byť súčasťou moderného outfitu.

Mules sú vyhľadávaným doplnkom dokonalého outfitu

Aj keď by ste si možno mysleli, že sa tento trend nemôže prakticky uchytiť, pretože skrátka nie je moderné a in, pravda je niekde inde. Mules topánky sú dnes veľmi vyhľadávaným doplnkom, ktorý dotvára dokonalý outfit. Ak patríte k nákupným maniačkám, ktoré musia vlastniť poslednej výkriky módy, potom rozhodne už tento kúsok máte vo svojej zbierke. Nemýlim sa?

V súčasnej dobe sú Mules topánky k dostaniu aj pod záštitou svetových značiek. Napríklad spoločnosť Gucci má Mules topánky vo svojej ponuke v naozaj pôsobivom prevedení. Nie je to však jediná značka, ktorá vycítila potenciál v tomto vracajúcim sa trendu a stavila na neho doslova všetky svoje esá v rukáve.