Neznámej českej značky topánok, ktoré oplývajú kvalitou

Bot nie je nikdy dosť. S tým iste budú súhlasiť predovšetkým ženy, ktoré milujú módu viac než čokoľvek na svete. Pokiaľ k týmto ženám patríte, potom iste viete, čo sa aktuálne nosí. Možno vás tiež trápi, že sa čoraz častejšie stretávate na ulici s ľuďmi, ktorí majú úplne rovnakú obuv ako vy. Preto by ste ocenili poznať také značky topánok, ktoré len tak niekto mať nebude. Pokiaľ po nejakých známych / neznámych značkách topánok pátrate, odporučíme vám nižšie kvalitné značky, ktoré vás rozhodne prekvapí. 

Nižšie uvedené značky sú rýdzo českej. Kúpou topánok podporíte českej ručičky, ktorí sa snažia o skutočne kvalitné topánky, ktoré budú zároveň podľa aktuálnych módnych trendov a cenovo dostupné. Takýchto značiek je skutočne veľa. Bohužiaľ sa v obchodných domoch stretávame len so značkou Baťa, ktorá mnohým ľuďom môže prísť predražená. 

Botas 

Unikátny značkou je značka Botas, čo je športová obuv vyrábajúca sa už od roku 1949. Po Nežnej revolúcii sa bohužiaľ topánky tejto značky na chvíľku schovali do ústrania a chvíľku potom sa firma rozhodla zamerať sa len na topánky pre zimné športy. Keďže si roka 2008 všimli značky študenti pražskej UPRUM, zrodila sa úplne nový kolekcia pouličné módy. Botasky sa začali vyrábať z kvalitnej kože a nájdete u tejto značky aj kolekciu Tofu, čo sú vegánskej modely. 

Prestige 

Zlín je známy predovšetkým vďaka Baťovi a jeho firme s obuvou. Lenže v Zlíne sa zrodila tiež úplne iná značka, ktorou je značka Prestige. Táto značky je známa pod ľudovým názvom „Prestižky“ a v Zlíne sa vyrába už od roku 1984. Z počiatku bola firma viac než populárny, potom ju však zatienili zahraničné značky, ako sú značky Adidas, Nike alebo Converse. Značka Prestige sa však nenechala zastrašiť konkurenciou a nedávno prišla na trh s novými nápadmi. Napríklad si teraz môžete kúpiť topánky, ktoré si môžete farebne nakombinovať úplne sami.