Rúže – aké farby budú dominovať jari?

Každá žena sa každé ráno snaží o to, aby bola naozaj krásna – takpovediac krajšia ako predošlý deň. Snaží sa teda o dokonalý make-up, vďaka ktorému trávia v kúpeľni aj niekoľko hodín. Ženy sa však naučili skôr vstávať, moc dobre totiž vie, že pre krásu sa trpieť musí. Dokonalý make-up navyše vytvorí len tie ženy, ktoré sú v líčení zbehlé. Len také ženy vytvoria perfektnú konturovanie počas minúty, obočie namaľujú počas ďalšej minúty a oči nalíči počas ďalších troch minút. A potom dokonalý make-up Účel fenomenálnymi pery. K tomu je však potrebné vedieť, aké rúžu je možné použiť.

Každé ročné obdobie si vyžaduje inú farbu rúžu. Všeobecne možno povedať, že sa stali populárne výrazne sfarbené pery, ktoré upútajú na prvý pohľad. Otázkou však je, akú výraznú farbu zvoliť, aby sme nestúpil vedľa.

Aké farby rúžov ​​dominovali zime?

Napríklad v zime sme neurobili krok vedľa, ak sme si pery natreli krásnu rúžom vo farbe červenej červenej alebo v ešte tmavšej farbe bordó. Práve tieto „chladnejší“ farby rúžov ​​boli to, čo v zime dominovalo celému tvári a čo perfektne zaujalo. Tiež ste sa nemuseli báť ani nafialovělých farbičiek, ktoré si však na pery naniesli len tie typy žien, ktoré milujú extravaganciu.

Aké farby rúžov ​​budú dominovať jari?

Čo sa týka nadchádzajúceho jari, vytiahnuť môžete pestrejšie farby rúžov. Nebojte sa v nadchádzajúcom ročnom období ružovkastých farbičiek ani takzvaných nude rúžov. Samozrejme si môžete nanášať aj tmavšie farby na pery, ale lepšie urobíte, ak dáte prednosť pestrosti.

Pokiaľ chcete nejakú výraznú farbu naniesť na svoje pery, zvoľte pestro červenú farbičku.

Aké rúže sú najlepšie?

Ak hľadáte dlhotrvajúci rúž, odporúčame tú od Dermacol – 24h. Je skvelá a vydrží aj pri konzumácii jedla či pri podobných aktivitách. Ak milujete skôr matné rúže, zaujme vás rozhodne nová kolekcia od Sephora alebo obľúbené rúžu značky NYX.