Problémy vo vzťahu? Mnoho žien neváha hľadať milenca

Keď sa pozrieme na štatistiky, mnoho ľudí priznáva, že nie sú vo svojom vzťahu tak úplne verní. Týka sa to tak mužov, ako aj žien. Hlavným dôvodom je celková nespokojnosť s náprotivkom, ale zároveň aj stále trvajúca láska, ktorá nevedie priamo k rozchodu, alebo rozvod. Daný stav teda ženy rieši tým, že si hľadajú milenca.

Kde? dominujú zoznamky

Je pravdou, že nájsť milenca nie je tak jednoduché, ako je tomu pri hľadaní klasického dlhodobého vzťahu. Aj preto dominuje erotická zoznamka, kam sa ako ženy, tak aj muži registrujú za jasným účelom. Hľadanie toho pravého práve tu je nielen jednoduché, ale dá sa povedať, že daná možnosť je spojená aj s veľkým percentom úspechu. Keď sa pozrieme na niekoľko výhod zoznamiek, musíme povedať, že dominuje predovšetkým možnosť filtrovania. A to s ohľadom na:

  • vekové rozmedzie
  • lokalitu bývanie
  • vzhľad
  • Diskrétnosť je samozrejmosťou

Ďalším kladom tejto možnosti je určitá diskrétnosť. Je vlastne na každej žene, čo o sebe prezradí, sú také, ktoré neváhajú popísať sa do posledného detailu, rovnako ako neváhajú nahrať sériu fotografií. Flirt zoznamka však môže byť spojená aj s možnosťou vytvorenia anonymného profilu, vďaka čomu možno pri zoznámení chrániť svoje súkromie. A teda eliminovať aj možné riziko prezradenia. Pri hľadaní milenca je samozrejme hlavným kritériom to, aby sa nič nedozvedel manžel alebo partner.

Online zoznámenie je bezpečné

Ak sa pozeráme na hlavnej klady tejto cesty a možnosti, nemožno zabúdať tiež na to, že online zoznámenie spadá do kategórie tých bezpečnejších variantov. A to nielen z dôvod už spomínané diskrétnosti. Dôvodom je aj to, že existuje systém blokáciou a ignoranciou, rovnako ako to, že k osobnej schôdzke môže dôjsť skutočne až vo chvíli, keď bude žena presvedčená o tom, že partner na druhej strane je ten pravý. Ak si istá nie je, má možnosť komunikáciu v podstate kedykoľvek ukončiť.