Príklady prenájmu obchodných priestorov v Prahe

Chcete si otvoriť obchod, cukráreň či čokoľvek iné? V tom prípade sa vám oplatí prenajať si obchodné priestory v Prahe.

V niektorých nehnuteľnostiach je aj možnosť bývania. Sme si totiž vedomí toho, ako je dôležité nájsť ideálny obchodný priestor šitý na mieru práve zákazníkovým potrebám. A tiež to, že tam možno budete tak často, že nebude mať cenu chodiť domov.

Výber obchodných priestorov vám môže vo veľkej miere ovplyvniť podnikania. Buď naštartuje vašu kariéru, alebo vás potopí na dno. Preto je veľmi dôležité si správne vybrať.

Praha 1 – Nové mesto, Bolzanova

Tu si môžete prenajať komerčné priestory v reprezentatívnej budove z 19. storočia. Budova je po rekonštrukcii na frekventovanom mieste v blízkosti Hlavnej stanice. Miesto je ale vhodné iba pre showroom alebo pre klientské centrum. Blízkosť stanice priestory predurčuje pre podnikanie v oblasti cestovného ruchu.

K priestorom na prenájom tiež patrí jedno parkovacie státie.

Obchodné priestory

Na výber máte z dvoch možností. Buď si obchodný priestor prenajmú, alebo kúpiť. Pre začínajúcich podnikateľov je určite lepšou možnosťou prenájom, pretože ak by vám vaše podnikanie nevyšlo, ťažko by ste sa zbavovali nebytových priestorov v hodnote miliónov korún. Samozrejme, či ste životom ošľahaný podnikateľ, neprikladajte mojim slovám veľkú váhu a kúpte si pokojne niekoľko takýchto nebytových priestorov.