Trendy Conversky na jar a leto: Ktoré si zaobstarať?

Conversky sú synonymom módnej ležérnej obuvi. Ktoré z nich sú tento rok trendy a prečo si získali takú veľkú popularitu? Conversky sú tu s nami už viac ako 100 rokov.

Conversky sú jedinečné

Značka, ktorá je synonymom pohodlia a módneho vzhľadu, je tu s nami už viac ako 100 rokov. Značka s charakteristickou hviezdou v logu bola založená v roku 1908. V súčasnosti ponúka svoje výrobky vo viac ako 160 krajinách sveta. Od roku 2003 túto americkú spoločnosť kúpila spoločnosť Nike, takže sa teraz vezú na rovnakej vlne. Hľadáte kúsky na voľný čas, ktoré sa dokonale hodia k mnohým štýlom oblečenia? Kabriolety sú skvelý tip.

Chucky sú charakteristickým znakom

Jedna z legendárnych značiek tenisiek Chuck je azda najklasickejším predstaviteľom módnych strihov tejto značky. Doteraz sa predalo viac ako 600 miliónov párov týchto legendárnych topánok. Sú absolútne nadčasové a hodia sa k mnohým štýlom oblečenia. Máte chuť na voľné splývavé šaty, ku ktorým si oblečiete Chucks? Alebo si viac potrpíte na švihácky vzhľad a štýl? Conversky sú obľúbené u ľudí všetkých vekových kategórií. Keď budete po šesťdesiatke jazdiť na longboarde, tieto topánky vám nebudú chýbať. Sú dokonale štýlové.

Chcete platformu?

Ani známa americká značka nemohla ignorovať súčasné trendy. Patria medzi ne aj topánky na platforme. Nezáleží na tom, či ide o kancelársky kúsok alebo pohodlné tenisky. Platforma vyžaruje trend a osobný priestor. Tenisky na platforme sú rovnako vítané počas pracovných dní, ako aj vtedy, keď si potrebujete niečo kúpiť do kancelárie. Šnurovanie nesmie chýbať. Keďže sú topánky vybavené gumovou podrážkou, stačí ich potom utrieť vlhkou handričkou. A budú nádherné po dlhý čas!

Ak chcete niečo naozaj štýlové, kúpte si tieto topánky s potlačou. Čierne a biele písmená MAXI po celej topánke alebo pestrofarebné topánky – to všetko pomôže ešte viac definovať váš jedinečný outfit.