Oblečenie, ktoré by ste túto zimu mali jednoznačne vyťahovať zo svojho šatníka

Niekto ju má rád, niekto ju neznáša. V čom má ale zima výhodu, je to, že môžeme kombinovať viaceré kúsky oblečenia, pretože vrstvenie je v týchto chladných mesiacoch viac než len potrebné.

Ktoré oblečenie by ste ale zo svojho šatníka mali aj túto zimu vyťahovať?

XXL svetre

Teplučké, dokonale zakryjú nedostatky na bruchu a sú pritom aktuálne v móde. XXL svetre môžu nosiť nielen štíhle ženy, ale aj tie s kilami naviac.

Čo sa týka farebného prevedenia, vyberajte žiarivé farby – červená, oranžová, horčicová, modrá, hráškovo zelená. XXL svetre by mali byť s veľkými očkami.

Pod tieto svetre vám stačí obliecť pohodlné jednofarebné bavlnené tričko s dlhými, krátkymi alebo trojštvrťovými rukávmi. K svetrom si vyberte výraznejší náhrdelník a náušnice a budete kočka!

Rolákové  pletené šaty po kolená

Klasické roláky sú tiež fajn, ale ak máte v šatníku rolákové šaty, poprípade tuniky z jemného úpletu, ktoré vás zahrejú aj v tých najextrémnejších mrazoch, vyťahujte skôr tie.

Jednofarebné pletené rolákové šaty po kolená krásne zvýraznia vaše krivky, ak si k nim namiesto širokých nohavíc oblečiete podšité legíny. Odporúčame ešte SLIM džínsy, ktoré budú obopínať vaše nohy. Keď si na rolákové pletené šaty dáte peknú brošňu, váš outfit už nebude nič viac potrebovať.

Podšité legíny

Pôvodnom spodné prádlo nahrádza nohavice a džínsy. Ženy si ich natoľko obľúbili, že ich obchodné reťazce s oblečením dávajú do každej sezóny – jar/ leto a aj jeseň/ zima.

Podšité legíny sa vám hodia k športovému oblečeniu – k teplej mikine, ale hodia sa vám aj k elegantnejšiemu oblečeniu – k blúzkam, rolákom, rolákovým pleteným šatám, k svetrom.

Odporúčame vám zo šatníka vyťahovať jednofarebné podšité legíny k elegantnejšiemu oblečeniu a vzorované podšité legíny skôr k športovejšiemu oblečeniu na hory.