Bundy sa vracia na scénu. Aké štýlovo ochráni pred chladom?

Zatiaľ sú chladné len večery, ale onedlho budú chladné aj celé dni a my budeme opäť donútení vytiahnuť bundy zo svojich skríň, ktoré po dlhé mesiace nemuseli vytiahnuť päty z domácností. Rovnako ako v uplynulých rokoch, aj teraz nájdeme skvelé bundičky na pultoch obchodov, z ktorých rad chcete mať vo svojej zbierke. Aby ste tento rok na jeseň počas chladnejších dní očarili, máme pre vás niekoľko tipov na bundy, vďaka ktorým sa za vami ľudia otočí.

Džínsové bundy sa stále nosia

Skvelé je, že džínsové bundy sa stále nosia. Na trh sa dostali pred pár rokmi, od tej doby si každý rok len utužujú svoju pozíciu na trhu. V súčasnej dobe je kúpite v skvelej khaki farbe alebo aj v iných farebných odtieňoch, mnohí však nedajú dopustiť na klasickú modrú džínovinu.

Výhodou džínsových bundičiek je hlavne to, že sa dajú kombinovať ako s nohavicami, tak sa sukňami alebo šaty. Navyše ich môžete zohnať s kožušinkou vnútri, teda vás dokonale zahrejú aj počas neskorých jesenných mesiacov.

Bundy županových strihov

Určite ste sa s týmito typmi búnd už stretli. Ide skôr o kabátiky, ktoré sú zvyčajne dlhé do polovice stehien a majú zaväzovanie v páse. Niektoré sú vyrobené z ľahkej látky, iné z pohodlnejšieho a pevnejšieho materiálu. Jedná sa o kabáty županového strihu, ktoré sú však veľmi štýlové a budete sa v nich cítiť naozaj skvele. Pekne sa hodí k šatám, ale ochráni vás pred chladom i vo chvíli, keď na sebe budete mať aj nohavice.

Klasické bombery nestarnú

Čo nestarne, sú rozhodne klasické bomber bundy, ktoré dostať opäť v ohromnom množstve. Je len na vás, či siahnete po jemnom perleťovo ružovom odtieni alebo či radšej zvolíte bundy tmavo modrej či v bordovej farbe. Ide skôr o ležérne kúsok, kombinujte preto s džínsy alebo s tričkovým šaty, ktoré doplníte o tenisky a pančucháče.