Aj s jednou rúžom je možné namaľovať celú tvár. Ako na to?

Líčenie dnes nie je žiadna veda. Mnohé ženy trávia hodiny v drogériách alebo prípadne v kozmetických salónoch, kde si nechávajú radiť od profesionálov, ako sa správne líčiť. Lenže postup či triky na správne líčenie neexistujú. Každý si na ne musí prísť sám. To, čo dokáže jeden, nemusí vedieť druhý. Napríklad ak si viete krásne namaľovať pravidelnú linku na očné viečko, druhému sa nemusí podariť tak ako vám. Rovnako tak nemusíte mať hromadu korektorov, kopu riaseniek a horu rúžov, keď sa stačí nalíčiť iba s jednou rúžom. Neveríte? Skutočne to ide. 

Ak nechcete míňať tisíc korún za kozmetiku a líčidlá, keď ich používate len minimálne, odporúčame si zaobstarať jednu rúž, s ktorou si namaľujete celú tvár. Je to skutočne možné. Na sociálnych sieťach dnes kolujú videá, ktorá to ukazujú v praxi. My to však popíšeme. 

Rúž na lícne kosti, oči aj pery 

Jedna rúž dokáže krásne namaľovať celú tvár. Aj keď sa tomu ťažko verí, je to skutočne tak. Rúž je totiž možné naniesť nielen klasicky na pery, ale tiež je možné urobiť si krásnu kontúru tváre, keď si rúž rozotrieme na lícnych kostiach. Pokračujeme k očiam, kedy si rúž nanesieme na očné viečka a po rozmazaniu nám vzniknú krásne tiene. A ak máme pri sebe drobný štetec, ľahko si s pomocou štetca a rúžu zvýrazníme obočie. 

Tento štýl líčenia ocenia najmä ženy cestovateľky, ktoré chcú cestovať naľahko. 

Akú farbu rúžu voliť? 

Ak ste svetlej pleti a k tomu blondína, ktorá si nepotrebuje obočie farbiť, odporúčame zvoliť aj ružovkastú rúž, ktorá urobí krásna líčka aj zvýrazní pery. Samozrejme je možné vziať si aj béžovú rúž, ktorú je možné zvýrazniť obočie. 

U tmavších typov s tmavšími vlasmi je výber vhodnej rúžu jednoduchšie. Môžu voliť tmavú hnedú, ale aj svetlo hnedú, kľudne to môžu skúsiť s temnou bordó rúžom.