Načasovanie kozmetických zákrokov

Ak ste miesto na prírodné produkty na kozmetické zákroky a pokojne si ľahnete aj pod kozmetický skalpel, tieto zákroky si musíte dobre načasovať. A ako si načasovať kozmetické zákroky? Tak napríklad v zime určite stavte na laser a ultrazvuk.

Máte už skúsenosť s kozmetickými a estetickými zákrokmi? Tak to už určite viete, že je potrebné dopredu šikovne plánovať viac než inokedy. Dermatológovia na ich súkromných klinikách majú v určitých obdobiach veľmi nabité. Po niektorých typoch zákrokov a ošetrenie TREN nesmiete vystavovať pleť lúčom slnka.

Laserové ošetrenie nechajte na jeseň a zimu

Ak plánujete ošetrenie laserom, zájdite radšej na neho radšej na jeseň alebo v zime. To je ten správny čas na tento zákrok. Všetky laserové zákroky, ktoré porušujú celistvosť kože, si nechajte na chladné obdobie bez slnečných lúčov. Najčastejšie ide o laserové peelingy, tiež odstraňovanie znamienok a rôznych pigmentáciou, ďalej potom laserové ošetrenie akné a jazvičiek. Patrí sem aj odstraňovanie nechceného tetovania.

Ak túžite po razantnom omladenie, objednajte sa na čo najbližší termín. Procedúry, ako je napríklad odstránenie vrások pomocou metódy CO2 lasera, aj pomocou plazmového prístroja alebo aj frakčnej radio-frekvencia, vykonávajte v jesennom a zimnom období, nikdy nie v lete.

Poznáte ultherapii? Viete čo to je? Ide o ultrazvukový prístroj, ktorý preniká do tých najhlbších vrstiev vašej pleti a tam cielene znovu aktivuje tvorbu kolagénu. Proste učí pokožku znovu fungovať. Ultherapie je jednoducho geniálny a šetrná metóda, ktorá dokáže docieliť omladenie vašej povädnutej kože.

Veľa klientiek tiež vyhľadáva ošetrenie pigmentáciou a ich vrások. Vysoko populárne sú rôzne kombinácie spomínaných jednotlivých omladzujúcich procedúr. Tak napríklad chemický peeling, ultrazvukový lifting a laserové omladenie. U mužov jednoznačne vedie ultrazvuk.

Čo nechať na jar

Na jar si radšej nechajte mezoterapiu, pri ktorej sa mikroihličkami vpravuje do kože špeciálna forma roztoku, ktorý spôsobuje výrazné zavodnenie. Po tejto procedúre je potrebné sa vyhnúť mrazu a tiež prehnanému slnenie.