Farby pre pokojný domov

Hoci to mnohí z nás nevnímajú, farby dokážu veľmi ovplyvniť našu náladu. Preto by sme si mali pri zariaďovaní domova veľmi dobre rozmyslieť, aké farby zvolíme. Vďaka nim si z domu môžeme urobiť oázu pokoja a relaxácie. Po náročných dňoch to iste príde vhod.

Po akých farbách je teda vhodné siahnuť?
Máme niekoľko farieb, ktoré sú na zariadení pokojných domový tie najvhodnejšie. Poďme sa na ne pozrieť.

Ako prvý je ružová

Ženám táto farba vadiť určite nebude, u niektorých mužov to môže byť trochu problém. Tu budú musieť ženy asi trochu zabojovať, ale bude to stáť za to, a aj ten kto bol proti, neskôr nebude ľutovať. Táto farba je farbou jemnosti, nežnosti a romantiky. Ružový izba pôsobí optimistickým dojmom a je plný pozitívnej energie. Túto farbu môžete zvoliť do obývacej izby alebo tiež do spálne.

Páni sa nemusia báť krikľavých ružových stien a všetkého okolo v tomto tóne. Kúzlo je túto farbu vkusne zakomponovať a zladiť. Krásne ladí s bielou farbou. Ružové môžu potom byť len doplnky, čo domov zútulnia.

Druhá farba je zelená

Táto farba je skvelá v tom, že sa hodí do každej izby. Táto farba pôsobí upokojujúco. Podporuje nápaditosť a kreativitu. Tiež vás dokáže prinútiť sa aj lepšie sústrediť. Vďaka tomu je veľmi vhodná do pracovní alebo študentských kútikov.

Tretia farbou je červená

Táto farba je veľmi silná, dokáže nám zvýšiť ako tep tak sebavedomie. Niekoho dokáže aj pohľad na červenú farbu zahriať u niekoho prebúdza vášeň. Touto farbou si môžete krásne oživiť interiér. Rozhodne ju ale nevoľte do detských izieb.