Kvetované šaty. Ako si vybrať podľa svojej postavy

Módne magazíny sú plné tak prekrásnych kvetovaných šiat! Väčšinou ich majú na sebe mladučkej modelky, ktoré sa prechádzajú slnečnú krajinou. Potom si ich oblečieme my a … realita je trochu iná. Ako si vybrať podľa vašej postavy?

Mám poriadna stehná

Áno, mám ich a nehanbím sa za to. Môžem si kúpiť akékoľvek šaty, ale niekedy sa v nich necítim práve najlepšie. Aby som sa cítila vo svojom novom kúsku ako ryba vo vode, kúpim si do svojho šatníka kvetované šaty v strihu sukne do A. práve áčková sukne dokáže stehná zakryť. Dĺžka? Po kolená, to bohato stačí k pohodliu a dobrému pocitu. Niektoré ženy nedajú dopustiť na šaty maxi dĺžky, tiež tieto vám urobia skvelú službu a príjemný pocit.

Mám väčšie brucho

Mám väčšie brucho, no a? Každý sme nejaký a svoje telo mám rada. Ešte by som chcela dodať, že u kvetinových šiat najviac oceňujem, keď sú kratšie, napríklad len pod zadok. Zato by mali byť voľnejšie a nie vypasované (v tých sa cítim stiesnene). Môžem tak predstaviť svoje krásne nohy a zároveň mať dostatok pohodlia pre svoje bruško.

Mám široké paže

Keď sa na seba pozerám do zrkadla, mám radosť. Som plná krásy a života. A kvetované šaty mi veľmi pristane. Len si musím dať pozor, aby som si nevzala šaty, ktoré majú krátky rukáv s gumičkou. Tento strih mi väčšinou moc nelichotí. Radšej zvolím šaty na ramienka, alebo si nechám kvetmi tiež cez svoje ruky.

Kvetované šaty pristanú ženám každého veku a postavy. Rozhodne sa nenechajte odradiť stereotypy v časopisoch. Urobte si dnes kvetovaný deň. Taký, v ktorom sa budete cítiť jedinečná a prirodzená. Doplnky pre raz vynechajte a držte pozornosť outfitu na farebných šatách. A obuv? Nebojte sa mokasín, lodičiek, tenisiek alebo napríklad vysokých čižiem. Kvety neznamenajú len romantiku, ale aj poriadnu vlnu pohody a sebadôvery.