Jednoduché oblečenie prináša väčší úspěch

Viete, čo majú spoločné Albert Einstein, Mark Zuckerberg a SteveJobs? Každý deň nosili to isté a nevenovali príliš veľa pozornosti svojmu oblečení.Představte si, že vstávate a už viete, čo si vezmete na seba. Už nikdy žiadne zložité rozhodovanie, či to k sebe ladia, prináša oveľa menej komplikácií, a tým je to pre vás oveľa lepšie. Prečo si pridávať starosti s módou. Vaša zavedená uniforma ale nemusí byť vôbec nudná. Môžete nosiť dokonale padnúce čierne nohavice či puzdrovú sukňu a bielou či smotanovou košeľu, a aj tak môžete vyčnievať vždy z davu, byť vysoko originálna v duchu minimalizmu. Každý má v skrini kúsky, ktoré nosia oveľa radšej a oveľa častejšie ako tie ostatné. Tam začnite a skúmajte, čo sa vám na nich naozaj najviac páči.

Menej rozhodovania a viac nových nápadov

Každý deň sme schopní určitého počtu rozhodnutí. Čím viac ich robíme, tým náročnejšie je náš život. Tak napríklad zakladateľ Facebooku Mark Zuckerbergnosí svoje bavlnené tričko stále preto, aby predstavoval oveľa menej rozhodnutie a mohol sa sústrediť na tie dôležitejšie veci. Budete mať o toľko stresu menej, keď si vytvoríte svoj vlastný osobitý štýl. Všetky chvíle, kedy premýšľate pred skriňou, čo si obliecť, môžete venovať iným a oveľa dôležitejším veciam a myšlienkam. Možno zmeníte svoj život, prídete na dôležitý svetový objav, alebo vyriešite niečo, čo vás už veľmi dlho trápi.

Žiadna nuda s dôvtipom a úsporou

Nemusíte hneď denne nosiť to isté, je potrebné mať čisté veci. Ale stanovte si proste to, v čom je vám proste dobre. Ide o obyčajná biela či čierna bavlnené tričká? Kúpte si hneď viac kusov, pokojne jedno do V a druhé s výstrihom do guľata. Dajte si do šatníka to, v čom sa dobre cítite. Chytro a úsporne si môžete uľahčiť život. Ďalšou výhodou je veľa ušetrených peňazí, rýchle balenie na cesty, poriadok v skrini a oveľa viac miesta. Vzrastie vám sebavedomie, pretože vždy budete mať na sebe to, v čom sa dobre cítite a čo je vám príjemné. Nebudete riešiť, či v sukni nemáte moc veľký zadok a veľké brucho. Začnete sa sústrediť na podstatné veci v živote a budete mať viac času budovať úspech. Budete mať aspoň jasno v tom, čo si oblečiete a ako sa v tom následne budete cítiť.