Užívajte lodičiek, kým nepríde mráz!

Lodičky sú najlepšou kamarátkou každej ženy. Aj keď nejaká môže propagovať skôr ležérny outfit, sile lodičiek sa neubráni, nech tvrdí čokoľvek. Elegantne si totiž môže pripadať každá žena a každá po eleganciu v duchu túži. Čo si budeme nahovárať. Ruku na srdce – nemilujete pocit, keď dobre vyzeráte? Kedy z vás srší luxus, elegancia a ojedinelosť? Klame tá, ktorá odpovedala záporne. Veď ktorá dáma nechcela byť princeznou vo svojom ranom detstve.

Jar a jeseň sa javí ako najlepšie obdobie pre nosenie týchto nádher. Keďže nie je ešte prílišné teplo ani veľká zima, môžete si v pokoji nosiť úzke nohavice a košele, ktoré doplníte o skvosty menom lodičky. Keď mu neviete, ako napríklad skombinovať druhy, farby a vzory, nechajte sa inšpirovať.

1. Červená ako dominantný farba outfitu

Pokiaľ túžite o kontrastné outfit, kedy v ňom jeden prvok zaujme natoľko, že vykúzlite ojedinelý trendy vzhľad, skúste sa zamerať na tmavo modrú a bielu farbu. Zvoľte úzke tmavo modré nohavice, ktoré doplníte čisto bielou košeľou. Košeľu môžete zvoliť i vzorovanou – samozrejme sa ale zamerajte na biely podklad a naozaj nepatrné vzory. Celý outfit rozsvieťte červenými kontrastnými lodičkami a drobnou červenou kabelkou cez rameno. Všetko doplníte perličkami do uší a jemnými hodinkami. Pokiaľ si predtým zájdete na manikúru, bude to len plus pre vás.

2. Bodky, kam sa pozriete!

V poslednej dobe sa na módne móla vracia retro štýl, ktorý v sebe nesie aj bodkami. Tie sa stali naozaj obľúbeným vzorom, ktorý nájdete snáď na každom kúsku oblečenia. Ak chcete vykúzliť fantastický look, skúste si obliecť úzke nohavice s bodkovaným vzorom – na farbe nezáleží. Zvoľte treba šedé s tmavými bodkami. K tomu skvele zladíte košeľu tmavšieho odtieňa, nebojte sa ani bordovej farby. Lodičky voľte klasické čierne bez lesku alebo vo farbe košele. Kabelku vyberajte potom nevýraznú – stačí drobná do ruky.