Kúzelné pery

Prvá vec, ktoré si okolie všimne, je váš vzhľad. Možno je to povrchné. Bohužiaľ sa s tým ale nedá nič robiť. Je to proste tak. Ak chcete zaujať na prvý pohľad, pomôže vám pestovaný vzhľad a kvalitné rúž. Ak zvládnete časom vykresliť čarovnú a presnú krivku vašich pier, dokážete premeniť svoju image úplne dokonale.

Starostlivosť o pery

Vaše pery potrebujú starostlivosť a to aj v noci. Zo všetkého najskôr sa ich snažte večer obrúsiť. Zvoľte odličovacie prostriedky, jemný peeling a na to hydratačný krém. Ak sú suché, použite kozmetickú vazelínu. Ak sú často suché a lúpu sa vám, dbajte na túto starostlivosť pravidelne.

Je dobré tiež občas komunikovať s vizážistkou či kozmetičkou, nechať si poradiť a ošetriť profesionálne pokožku. Nikdy nezabúdajte, že každá zo žien je iná a tým aj jedinečná.

Nanášanie rúžu

Čo robiť so rúžmi, aby vydržali dlho na vašich perách? Existujú na trhu dvojfázové rúže, ktoré vám to zaručia. Také, čo nimi nalíčite pery a potom ich pretrite priloženým balzamom, ktorý k nim neodmysliteľne patrí. Bohužiaľ ale výrazne vysušujú pery a väčšinou im nesvedčí.

Použite teda fígeľ, ktorý časom hravo zvládnete. Pery natrite make-upom alebo trochou korektoru a zapudrujete je. Nasleduje nanesenie rúžu, opäť pery prepudrujte a potom zase dajte vrstvu rúžu. Takto naozaj na vašich perách oveľa dlhšie vydrží.

Ak nosíte bielu košeľu a stále vás mučí obava s otlačeniu rúžu na golier, zovrite ešte jemne medzi pery papierovú vreckovku alebo obrúsok a tým dokonale odstránite prebytok nanesenej rúžu, tá sa zafixuje a dlhšie vydrží. Hlavne sa vám nevydá na biely golier.

Pokiaľ chcete mať starostlivý tvar vašich pier, použite aj kontúrovaciu ceruzku na pery. Vykreslite tvar tak, aby sa vám naozaj páčil. Rúž tiež radšej nanášajte štetčekom než priamo na pery. Bude lepšie držať a tiež lepšie vyzerať. Dôkladne sa dostane do všetkých pórov vašich pier.

Riaďte sa pravidlom, ak si dáte výraznejšie rúž, potom zvoľte radšej jemnejšie líčenie vašich očí a to isté praktizujete aj obrátene. Nechajte vždy vyniknúť jeden detail. Musí to byť ale tak, aby to pôsobilo stále prirodzene.