Až 70% žien minimálne raz v živote predstiera orgazmus

Ženský orgazmus je tak trochu záhadou. Nie je jednoduché ho popísať, niektoré ženy ho nikdy nedosiahnu. Preto sa všetci snažia prísť ženskému orgazmu na kĺb. Presne zachytiť ako, kedy, prečo, s kým, aby to zakaždým dokonale klaplo. Že sa ale vždy nedarí, to je bohužiaľ naporúdzi. Ako to teda s ženským orgazmom vlastne je?

Etuda na tému vyvrcholenie

Vzhľadom k predchádzajúcim riadkom, asi nie je prekvapivé, že veľa žien niekedy, proste aspoň raz v živote orgazmus predstierala. Je ich cca 67-70%, ktoré to aspoň jediný raz zahrali. Na otázku prečo väčšina z nich odpovedá, že kvôli tomu, aby partner nemal pocit zlyhania z toho, že ich nedokáže uspokojiť. Cca 60% percent z tých, ktoré priznali aspoň jedno herecké vystúpenie na tému orgazmus, tiež dodávajú, že ich k tomu viedla jediná myšlienka – vedomie, že to všetko za chvíľu skončí. Tento fakt popiera obľúbené tvrdenie, že ženy chcú, aby sex trval čo najdlhšie. Proste keď vidí, že týmto mužom to skrátka nepôjde, radšej vezmú do ruky svoj herecký šarm a predvedú etudu, než by pokračovali v obojstrannom trápenia. Takže ak sa niečo podobné niekedy stalo aj vám, vôbec sa nemusíte cítiť trápne.

Len desatina žien si užije hneď na prvýkrát

Plusom v dosiahnutí orgazmu pravidelne je dlhodobejší vzťah. Takmer 70% žien pri výskumoch uvádza, že pravidelný orgazmus majú väčšinou až po pol roku vzťahu. Je to úplne jednoduché- partneri sa proste potrebujú zohrať, objaviť svoje sexuálne tajomstvá a to chvíľou trvá. Takže ak to v prvých týždňoch jednoducho nebude ono, nie je ešte prečo sa sťažovať. Dokonca sa tvrdí, že len približne 10-11% žena si to s novým partnerom strihne tak, že sú spokojné hneď na prvýkrát. Ak patríte medzi tyhle vzácne výnimky, vážte si to. Hovorí sa ale, že lesbické ženy dokážu dosiahnuť orgazmus už pri prvom pohlavnom styku o približne 13% častejšie.