Podkladové bázy

Ak ste ešte neobjavili kúzlo podkladových bázou, určite je vyskúšajte. Sú ich spústy a váš make-up a líčenie na nich naozaj dobre drží.

Liftingový gél a kolagénové bázy

Ak potrebujete zrelej pleti dodať vitalitu, bude sa vám hodiť kolagénové bázy a to nielen pod make-up. Zaberie tiež liftingový gél vytvorený na báze kolagénu. Na vašej pleti sa to okamžitým účinkom. Budete prekvapení, ako sa sviežo cítite a vaša pokožka vám za to poďakuje. Uvoľní vaše tvárové rysy, odstráni všetky stopy znateľné únavy a skvele pôsobí na obnovenie vašej pleti. Tieto produkty dodajú pleti prirodzenú jemnú sviežosť.

Pre dokonalé zjednotenie farby pokožky a tiež dokonalý make-up sú tieto bázy základom starostlivosti o pleť. Ranné použitie dokáže udržať a predĺžiť trvanlivosť make-upu. Liftingový gél sa dá použiť ako podklad pod make-up alebo aj ako regeneračný báza. Primer, ako sa týmto podkladovým bázam hovorí, je veľmi obľúbený a účinný. Báza vytiahnu rysy tváre a dodajú sviežosť.

Použitím podkladovej bázy v podobe průhlednéhospeciálního gélu na denný hydratačný krém umožnenia kontroly k dokonalému prepojeniu a fixáciu. Pre perfektne vyzerajúci a dlhotrvajúce líčenie sú podkladovej bázy nepostrádateľné. Ak hľadáte dokonalý vyhladzovač nerovností pleti, fixátor líčenie a predĺženie trvanlivosti make-upu, podkladová báza je dobrá voľba. Dokáže nahradiť i masky, na ktoré nemáte čas. Make-up na báze dokonale drží a počas dňa sa nestiera.

Primer pod očný make-up

Výborné je aj použitie podkladovej bázy pod očný make-up, takzvaného priméru. Pôsobí aj ako vyhladzovacie sérum. Báza je výživná a ošetrujúce o očné okolie. Očné sérum je vhodné pre všetky typy pleti. Aktívne zložky majú silný efekt proti starnutiu, schopnosť zvyšovať elasticitu kože, jemne pôsobí proti vráskam, dodávajú rýchly lifting pokožke a fixujú líčenie.

Očné okolie je vysoko citlivé a preto vyžaduje špeciálne ošetrujúce prípravky. Všetky krémy, podklady a séra doň vždy jemne vklepte pomocou brušiek prstov. Krém sa v očnom okolí neroztiera, aby sa zbytočne nevyťahovali kože. Okolo očí dbajte opatrnosti, zvlášť potom, ak ste na niečo alergickí a citlivý. Používajte len jemné prípravky, ktoré sú priamo na ošetrenie očného okolia určené. Ak sa líčite alebo sa i Nelíčim, pre vašu pokožku je dokonalá ochrana pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia vždy prospešná. Chráňte ju proti prachu, smogu, vírusom a baktériám.