Kozmetické vychytávky, ktoré si osvojila Serena Williams

V športovom svete sa nájde mnoho hviezd, ktoré pravidelne sledujeme v televíziách a ktorým fandíme. Jednou z favoritiek najmä v tenise je Serena Wiliams, ktorá to s raketou skutočne vie. Nevie to však len s raketou na kurte pri najsledovanejších zápasoch, ale vie to aj so svojou pleťou. Ak by ste sa pozreli na fotografie, ktoré visí na internete, až by ste sa divili, akú skvelú pleť tenisová hviezda má. Ak chcete mať tiež takú pleť, prezradíme vám jej triky, respektíve kozmetické vychytávky, ktoré si osvojila.

Sama Serena Wiliams tvrdí, že starostlivosť o pleť nikdy nevynecháva. Už len preto, že jej to nezaberie príliš veľa času. Aj keď pravidelne navštevuje kozmetický salón, musí sa o svoju pleť starať samozrejme aj v pohodlí domova. A tak si prezraďme niekoľko jej vychytávok, ktoré by ste si podľa nej mali osvojiť aj vy.

Kokosový olej na odlíčenie make-upu

Zo všetkého najdôležitejšie je každý deň si odlíčiť make-up. Serena nepoužíva žiadne extrémne drahé produkty, používa obyčajný kokosový olej, ktorým svoju pleť odlíči rovno dvakrát po sebe, aby svoju pleť perfektne zbavila ako líčidiel, tak prípadných nečistôt, ktoré sa na pleti nachádzajú.

Výhodou kokosového oleja je to, že ho navyše môžete využívať aj pri iných činnostiach. Zbaví vás napríklad lupín alebo suchosti pokožky, tiež sa hodí na vyprážanie – je to zdravšia alternatíva klasického oleja.

Morská voda na osvieženie pleti

Serena Wiliams tvrdí, že pleť treba poriadne osviežiť. A tak po nanesení krému, ktorý je pod oči, osviežuje pleť ešte morskou vodou. Možno aj vám morská voda pomôže a zbaví vás problémov, ktoré vás dnes a denne trápia. Serena používa morskú vodu už dlhé roky, aj keď je pravdou, že sa jedná o trochu drahšiu záležitosť. Čo by ste však kvôli krásnej pleti neurobili!

Čo sa však týka ceny kokosového oleja, ten je dostupný na trhu doslova za hubičku. Preto minimálne kokosový olej skutočne môžete používať rovnako, ako to robí profesionálna tenistka Serena Wiliams.