Dôležité módne kúsky v zime

Zima je obdobie, na ktoré sa tešili hlavne milovníci zimných športov. V tomto období vychádzame z domu hlavne kvôli zamestnaniu alebo kvôli škole, je potrebné mať na pamäti, že existujú veci, bez ktorých sa v zime nezaobídeme. 

Zima sa každým rokom nesie vo veľmi chladnom duchu, preto je nutné sa dobre obliecť, aby sme nenachladli. Tu je zoznam vecí, ktoré si vždy musíme obliecť. 

Čiapky 

Pokrývka hlavy je v zime samozrejmosťou. Bez nej by sme skutočne nemali vôbec vyraziť z domu. Ak by sme chceli mať pokrývku hlavy podľa módnych trendov, treba si vziať pletenú čiapku s brmbolcom. Bez brmbolce tento rok nevychádzajte z domu. 

Všeobecne brmbolce nie sú moderné len na čiapku, ale taky na šáloch či na mikinách alebo svetroch. Brmbolce skutočne vládnu tohtoročnej zime! A ak je ešte nemáte, môžete si ich ľahko vyrobiť doma. Návodov na internete na to, ako sa vyrába brmbolce, je habadej. 

šál 

Šál patrí k čiapku ako zadok na hrniec. Bez šály by nám umrznul krk a chytili by sme tak poriadnu angínu. Tento rok je moderný huňatá šál, ktorá je károvaná. Na farbe už potom nezáleží. Dôležité je, aby sme sa do nej perfektne zababušili. 

teplé topánky 

Bez teplej obuvi by sme boli chorí hneď! Niektorí teenageri bohužiaľ vsádzajú na to, že zimu prečkajú v botaskách, ale cesta do školy v takejto obuvi je len samovražedná výprava. Ak neviete, akú teplú obuv sa tento rok oplatí mať, stavte rozhodne na farmárky. Tie boli počas jesene dosť neobľúbené, ale v teplej podobe sú vážne štýlové! Nájdete ich snáď v každom obchode s obuvou. 

rukavice 

Rukavice sú často neobľúbené, a to z jedného jediného dôvodu – keď ich máme na rukách, nemôžeme byť online. S mnohými rukavicami nefunguje dotyk na mobilnom telefóne a to je pre nás neprípustné. Našťastie dnes existujú také rukavice, ktoré sú špeciálne upravené na to, aby sme aj s nimi mohli telefón ovládať.